Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk ti sirtatok mar a baratno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti sirtatok mar a baratnotok elott?

Figyelt kérdés
Baratomat nagyon szeretem de a szuleim nem fogadjak el ot. Ezert mondtam neki h lehet szakitani kene. Magahoz olelt es sirt fel oran keresztul persze en is. Azt mondta felesegul akar venni de 24 lesz komolyan mondja ezt? Persze vegul kitartok mellette mert szeretem.
2013. febr. 22. 09:18
 1/10 anonim ***** válasza:
A szülei miért nem fogadják el őt? Amúgy valószínűleg az a baj, hogy te még nem vagy olyan érett, mint a barátod. Ha az lennél, nem lenne ilyen gond.
2013. febr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mégis mit vártál, hogy majd fapofával rábólint? :D
2013. febr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Fiuk ti sirtatok mar a baratnotok elott?" - igen. egyszer előfordult.


Ha a barátnő szülei ellenzik a kapcsolatot sok jó nem származik belőle. Legalább is, ha a csaj nem áll oda a szülők elé és nem "fogja be a pofájukat". Mert, akkor a srác meg is szakadhat...


Én egy évet kínlódtam így, pontosabban az egy év második felét, aztán teleszaladt a hócipőm exbarátnőm tutyi-mutyiságával és azzal, hogy hallgatom a szülei marhaságait, így kivágtam a francba.


23 / F

2013. febr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, sírtam már a barátnőm előtt, de nem a szülei miatt... Jól esik, hogy benne megbízhatok, Ő talán az egyetlen ember, akinek ezt ki tudtam adni, mert Őt érdekli is, hiszen más is összeköt minket :) Azóta össze is költöztünk már :) 19/F
2013. febr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kell adni a szülők véleményére? Én magasról sz@rnám le, ha a szüleimnek nem tetszene a párom. Te tényleg egy tutyimutyi vagy, ha emiatt képes vagy eldobni azt, akit szeretsz.
2013. febr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, sírtam már a barátnőm előtt, de az temetésen volt.


"Azt mondta felesegul akar venni de 24 lesz komolyan mondja ezt?"


Szerintem ő komolyan gondolta, de te ne vedd komolyan. Van egy érzés, amit Zorán is megénekelt, azaz, hogy akkor érzed, mennyit ér a szerelem, mikor épp elveszíted. Amikor váratlanul szakításra kerül a szó, az emberben hirtelen felborul minden és foggal-körömmel küzd, hogy megtartsa a párját, és ilyenkor hirtelen nagyon "szerelmes lesz". Ezt saját tapasztalatból mondom, bár nem tudom, mennyire volt érthető.


"Baratomat nagyon szeretem de a szuleim nem fogadjak el ot."


Miért nem fogadják el? És ha annyira szereted, miért nem fogadtatod el velük? Ha tényleg szereted, ne légy gyáva ahhoz, hogy kiállj mellette, illetve ő is tanuljon meg kiállni magáért! Huszonévesek vagytok, legyetek határozottabbak. Nem azt mondom, hogy menj szembe a szüleiddel, hanem, hogy állj ki azért, amit szeretnél.

2013. febr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem... mondjuk ennek a legfőbb oka, hogy még nem volt barátnőm :/
2013. febr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én egyszer sírtam nő után de már csak max anyukám miatt fogok
2013. febr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a férjem igen, sírt már előttem néhányszor. egyszer még a kapcsolatunk elején, amikor az apukájáról mesélt. konkrétan arról milyen rossz volt apa nélkül felnőni (meghalt).mikor a férjem 3 éves volt.


aztán már házasok voltunk amikor az orvosom azt mondta hogy valószínűleg nagyon nehezen vvagy egyáltalán nem lehet kisbabám. ( a férjem is és én is akartunk gyereket)


így felvetődött bennem hogy el kellene engednem, hogy találhasson olyan nőt aki szülne neki. és erre elsírta magát és kérte hogy ne mondjak többet ilyet, és ne hagyjam el.

(én sem akartam igazán, de mivel miattam nem lehet valószínűleg babánk, ezért meg akartam adni a lehetőséget neki a választásra)


26N

2013. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm is így járt, amikor összejött egy lánnyal. Mégis összeházasodtak. Amióta megszületett az első baba, a lány szülei már elfogadják a fiút, addig viszont nem akarták...


Amúgy lány előtt nem sírtam, de utána igen... :)

2013. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!