Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utálnak, mióta a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálnak, mióta a párommal vagyok?

Figyelt kérdés
Na jó,lehet kissé túlzás ,hogy utálnak de mielőtt összejöttünk volna egy csomó emberrel jóban voltam,akik mióta együtt vagyunk,jóformán hozzám sem szólnak..én ezt úgy fogom fel,ha nem hát nem..én nem fogok senkinek sem kuncsorogni..nem változtam,és nem is én vagyok,akinek változnia kellene..ami a páromat illeti a barátai is utálnak,pedig nem ismernek,mióta nem jár velük el a párom,pedig nem tartom őt vissza,mehetnénk együtt velük csavarogni,de nem akarják hogy én is menjek(a haveri köre) és a saját b.nőjüket pedig viszik..miért utálnak pont engem? Nem találkoztam velük soha,de másnak a neten is írkálnak,a páromnak meg azóta nem..19/L
2013. máj. 20. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Jaj ez általában így szokott lenni!

Mikor volt exem (elég bonyolult viharos kapcsolat volt),akkor írt ez-az,találkoztam ezzel-azzal..stb!Miután vége lett,és képbe jött a jelenlegi barátom..kb senki sem ír.Se fiúk se lányok akikkel anno beszélgettem! De nem is hiányoznak,ha úgy vesszük!

Vissza hallottam már olyat,hogy ha szingli leszek majd keresnek,mert így elvileg szerintük"nem mehetek sehova",hogy barátom van,meg milyen az már h ők szinglik nekem meg kapcsolatom van!

Hidd el,ha újra szingli lennél keresnének...Barátod barátaival meg ne foglalkozz..

2013. máj. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez akkor is olyan rossz,miért utálnak engem ok nélkül?:(

Nem fogok kuncsorogni senkinek pedig..:s

2013. máj. 21. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mondtak okot,hogy mi bajuk veled?
2013. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmit..:S
2013. máj. 22. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!