Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálnak a haverjai?

Figyelt kérdés

Kb.egy hete ,hogy két éve ünnepeltük a barátommal az évfordulónkat,és az én barátaim mind gratuláltak és örültek velem együtt,míg az övéi húzták a szájukat,megjegyzéseket tettek a hátam mögött,szerintem ez olyan szánalmas,mióta együtt vagyunk a párommal sem foglalkoznak a nagy "haverok" mert nem megy velük discoba,meg kocsmázni..szerintem szánalmas dolog..de engem miért utálnak??:S

19/L


2013. máj. 19. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert nem megy velük discoba meg kocsmázni. -.-
2013. máj. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valahogy önkéntelenül is megbántottad őket vagy legalábbis ellenszenvesnek tűnsz emiatt. Ez ugye egyértelmű. De a miértek, az esetleges félreértés megbeszélés függvénye.
2013. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jó,de nem miattam nem megy,hanem velem akar lenni..én nem mondom,hogy ne menjen..ezért nem értem miért engem utálnak..:SS

Nem adtam rá okot,bár nem is találkoztam velük csak egyszer..

2013. máj. 19. 14:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért mert a barátjukat kiszakítottad a "haveri" körből.
2013. máj. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De hát felőlem mehetnénk együtt is,mint bárki más csapatostól,mert másik haverjának a csaja is megy velük,akkor velem mi bajuk??
2013. máj. 19. 14:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Ó... Akkor egyértelmű az eset. A haverjai azt hiszik, hogy te vagy a ludas és visszatartod őt.
2013. máj. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyilván ez a te hibád az ő szemükben. Attól hogy a saját döntése, ők még úgy érzik, ha te nem lennél, velük lenne... Ennyi.
2013. máj. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nálam is érdekes helyzet van ilyen téren. amióta férjhez mentem, az állítólagos barátnőim kirekesztettek a barátnői bandából. beszerveztek egy másik csajt a találkákra, akinek vőlegénye van, engem meg csak úgy lepattintottak.


én meg nem fogok kuncsorogni, akkor ezek szerint marha nagy barátok voltak több mint 10 évig.


a férjem haverjai meg alapból olyanok, hogy mindenkinek van párja, és viszik is ha van közös program. velük járunk el:) ők jobb fejek, pedig 3 éve ismernek, amióta együtt vagyunk.


szerintem a párod haverjai azt hiszik te nem engeded el velük a barátodat. próbálj beszélni velük.


27/N

2013. máj. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De van ott egy csaj,aki a suliban is piszkál meg beszólogat azóta..én meg egy ilyen társaságra nem vagyok kíváncsi...a haverjai se köszönnek,csak lesnek meg kibeszélnek..
2013. máj. 20. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!