Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bosszút akarok állni, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszút akarok állni, de nem tudom hogyan, mert nem akarok törvénybe ütközni. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a sztori,hogy 3 és fél hónapra kimentem külföldre dolgozni boldog menyasszonyként. Szinte ki sem tettem a lábam a vőlegényem megcsalt.Persze nekem nem mondott semmit míg végleg haza nem jöttem. Játszott velem,hogy minden rendben van és nagyon szeret és ha haza mentem jöhet a baba, meg ilyenek.Mire haza értem végleg azzal várt,hogy kéri a dolgait ő is hozza az enyémeket,mert össze költözött egy 2 gyerekes család anyával aki miatta váll most el.Próbáltam már kicsit idegelni őket,de nem nagyon jött eddig be.Engem meg most nagyon hajt a bosszú,hogy valamit ő is vissza kapjon abból a fájdalomból amit nekem okozott.Várom a tippeket.

2013. máj. 20. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha már össze is költöztek, valószínűleg nem akkor kezdődött, amikor kitetted a lábad az országból.


Egyébként felesleges, minden bosszúval csak magadnak ártasz.

2013. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
talán jobban gondold meg, kivel kezdesz el járni egyáltalán. tudom, ez nem vigasztal, de sok lány meggondoltabb lehetne.
2013. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jobb ha nem foglalkozol vele,nem ér annyit.Minél inkább bosszút akarsz állni,annál inkább nem fog sikerülni,ráadásul látni fogja hogy sík ideg vagy.Lecarom tabletta és kész,az jobban idegesítő,null kontakt.
2013. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A bosszú gyerekes dolog. Légy boldog szingli, vagy keress egy ezerszer jobb pasit. Sokszor elég az, ha az illető boldognak és kiegyensúlyozottnak lát és rájön, mit veszített ;)
2013. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az ilyen jellegű hadjáratok mindig úgy végződnek, hogy magadat égeted le. Szerintem a pasinak az a legsz.rabb, ha azt látja hogy boldog vagy. Úgyhogy lépj át rajta és sz.rj a pofájába!
2013. máj. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd inkább,nem ér annyit.
2013. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 HotChoc ***** válasza:
Jól szólnak az előttem lévők! Hagyd, ne akarj bosszút állni -a karma elintézi helyetted ;) te pedig légy boldog, ne hagyd magad kikészíteni!
2013. máj. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 The Other ***** válasza:
Nyugi, eléggé kib@szott magával, hogy egy 2 gyerekes nővel állt össze. Ide még bosszú se kell, önként dőlt az exed a kardba :D
2013. máj. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
már a kapcsolat előtt is ismertük egymást évek mert a baráti társaság is ugyan az, de igazatok van nem éri meg majd a gyerekek kikészítik,mert arra még nem készült fel.
2013. máj. 20. 17:55
 10/11 A kérdező kommentje:
de az biztos míg együtt éltünk nem volt senkije sem,mert csak azóta ismerik egymást,hogy kimentem.
2013. máj. 20. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!