Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az gáz szerintetek, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz szerintetek, hogy csak most lettem 14, de szerelmes vagyok, és járni is akarok valakivel?

Figyelt kérdés
már egy ideje tetszik egy emberke,meg minden...nem akarok ezen kívűl semmit,pl. azt A dolgot...egyáltalán nem..csak még nem olyan régen azt volt a véleményem a 13-14 éves "párkapcsolatokról",hogy ezek meg mit akarnak??nektek mi a véleményetek?

2013. máj. 19. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem
2013. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gáznak tartod a szerelmet és a párkapcsolatokat. Ez még 14 évesen oké. De mi legyen a véleményem? Én már 10-11 évesen is eljátszottam a nagy szerelmest, csak nem másokat fárasztottam a felesleges gáz vagy nem gáz kérdéseimmel. :-)
2013. máj. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez cuki ^^

Nem gáz, és ami csoda a mai lányoknál, nem is törvényellenes :D

(Már ha a kiszemelted nem 18+)

2013. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)bocsánat,rosszul fogalmaztam...nem gáznak tartottam a szerelmet,meg azokat akik már ilyenkor jöttek össze,hanem h miért ilyen"kicsinek" kezdik...ráérnek még...de látom,h ez nem ráérés kérdése..ja!és nem 18+ os...osztálytárs :D
2013. máj. 19. 18:02
 5/10 anonim ***** válasza:

"ja!és nem 18+ os.."

Honnan tudod , hogy nem 18+ ? Esetleg láttad már őt abban az állapotban?!

2013. máj. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Popi85 válasza:
Szerintem ez természetes dolog még ha a kiszemelt 18+ is volna! 14 éves kor alatt van csak szó pedophiliárol. De nem is ez volt a kérdés tudom. A szerelem az egyik legjobb dolog az életben ami igen rövid. Sok sikert és érezzék jolmagatokat!
2013. máj. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, ilyen korban már teljesen normális, de 17- évesnél ne legyen idősebb szerintem, mert az már gáz :D
2013. máj. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szégyelld magad :)

f19

2013. máj. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!sokat segítettetek :)
2013. máj. 20. 17:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz! :) Ilyen korban ez normális. Én 2 hónappal a 13. szülinapom előtt "estem bele halálosan" egy srácba. 14 és fél éves voltam, amikor el is kezdtünk járni. Azóta több, mint 4 és fél éve együtt vagyunk! :)
2013. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!