Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen nehéz az élet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz az élet? Félek az időtől.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


26 éves nő vagyok.Eddig két komoly kapcsolatom volt, egy 3 éves és a legutóbbi 4 évig tartott. 2 hónapja vége már a kapcsolatomnak, egy ideig ment vacila, mi legyen, én is ő is szenvedett, de szépen lassan talált valaki mást. Rengeteget vitáztunk, nem tudta mi legyen, félt hogy ha komolyabbra fordulna abból csak válás lenne.

Szóval a napokban pont az évfordulónk napján közzétette az új kapcsolatát. Borzasztóan érzem magam, nagyon szenvedek, és csalódtam. Gondolom mennyire szenvedhetett, mennyire voltak igazak a szavai,...de ez van, beleszeretett másba.

Elvagyok keseredve, úgy érzem levagyok maradva, 26 éves vagyok és kilátástalan az életem. Miért ő a szerencsés, neki miért sikerül minden? Félek attól, hogy majd egyedül maradok, hogy vénlány leszek. Nem leszek pl fiatal menyasszony, fiatal kismama, mindenről lekések :((( Neki kell állnom újra mindennek, szenvedni az első évben, félni hogy látom..stb. Várni várni és várni, hátha valakinek megtetszem....de mi lesz ha SOHA?!


2013. máj. 20. 18:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én feleséget keresek. Na?
2013. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

jol felidegesitettél!

ne siránkozz itt, én 30éves férfi vagyok és még sosem volt komoly kapcsolatom,és te sirsz? te meg a pasidis mázlisták vagytok

2013. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
tuti találsz valakit
2013. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Akinek már volt 2 komoly párkapcsolata, az boldogan halhat meg.
2013. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Attól nem lesz jobb, ha rágörcsölsz.

Ha most a következőtől mindent szinte azonnal akarsz, akkor az is inkább veszi majd a nyúlcipőt.

2013. máj. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezt csak te látod így sajnos.... nem vagy elkésve semmiről. Amúgy itt a nyár remek alkalom ahhoz ismerkedj hátha sikerül. Meg a család alapítást ne sietesd el csak azért, hogy fiatal menny asszony legyél és kismama... mert lehet megbánnád. Fel a fejjel és sok sikert kívánok neked! 25F

2013. máj. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad feladni, ennyi a titok. Semmiről nem vagy még lekésve. Építgesd a karriered, éld az életed.


A szakítás meg azért esik ilyen rosszul, mert ő talált előbb valaki mást. Ha neked toppan be a múlt héten egy pasi, akkor most ő szenvedne, ez ilyen.

2013. máj. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

2! Te férfi vagy, más a megítélés, a nők sajnos hamarabb öregszenek, 30 évestől még 40-ig ellavíroznak, utána vége,

egy férfi 40-n még nem öreg, sőt még 50-n sem, majd megtapasztalod

a nő 30 éves kor után vénlány, ez így van, de ma nem használják ezt a szót,

Te meg ne izgulj, mert belehajszolod Magadat, ne akarj görcsösen keresni senkit, nyugi, menjél szórakozni, változtassál az életeden, menni fog, legyél optimista N

2013. máj. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

6.-os vagyok!


Sok genyó itt! Mi volna, ha egyszer nem oltanátok a másikat? Ezért van az, hogy veletek egy normális nő soha nem fog szóba állni mert ekkora k*csögök vagytok! Akinek nem inge ne vegye magára. Sok pasi álmodik egy ilyen komoly gondolkodású nőről mint a kérdező. Köztük vagyok én is.... de az most mellékes, hogy nekem alakul lehet és minden ok lesz!

2013. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez azért jó mert legalább esélyt kapnak mások,fontos a változás,és az embereknél gyakori a párcsere.
2013. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!