Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok szeretne fotózni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok szeretne fotózni (hobbi szinten) akkor megkérnétek, hogy mutassa meg a képeit?

Figyelt kérdés
Én mondtam a barátomnak, hogy szeretek fotózni, de le se sz*rja. Pedig olyan jól esne, ha megkérne, hogy mutassam meg neki a képeimet. Vagy csak én túlzom el?
2013. máj. 20. 21:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát gáz ha érdeklődést sem mutat a hobbid felé ..:)
2013. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindenképp érdekelne! Ha nem vagyok rá kíváncsi akkor is azt mondanám, hogy érdekel mert tudom, hogy jól esik a másiknak!
2013. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

1. szerintem nem kellene direktbe lesni, hogy kérjen meg. 2. ettől minimális érdeklődést mutathatna. kellemetlen.

talán azt gondolja: ó ugyan megint egy tini, aki azt gondolja géppel a kezében fotóművész lesz, de úgy sem érdekesek a képei...

2013. máj. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én megkérném.
2013. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én is megkérném, révén, hogy szerintem ha nekem lenne gépem én is csinálnék képeket:) de meg amúgy is...
2013. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már tini!
2013. máj. 20. 21:08
 7/17 anonim ***** válasza:
engem érdekelne *.* :)
2013. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nemtom a fotózás kicsit se érdekel. volt barátnőm leszarta az én hobbijaimat, így én is leszartam h fotózgat. amúgy elég szarul nyomta XD egy 3 megapixeles telóval lőttem jobb fotókat mint ő XD de mostmár mégjobban lesz*rom mert szakítottunk XD
2013. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Valaki megnézné egy-két képemet és mondana véleményt? Csak, hogy tudjam, hogy bénák-e és nem is baj, hogy nem látja a barátom...
2013. máj. 20. 21:14
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha szarul esik , mondd meg neki. Lehet hogy en se neznem meg. Ez adodhat abbol hogy bena vagyok, de nekem se jutna eszembe hogy megkerjelek hogy megnezhessem. Kicsit olyan mintha en szeretnem a tortenelmet s megsertodnek mert nem kerted hogy megmutassam a kedvenc enciklopediamat. Pedig oooolyan jol esett volna.
2013. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!