Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek nőiesebb, magabiztosabb, szexibb?

Figyelt kérdés
Szeretnék magabiztosabb, nőiesebb lenni, emrt úgy érzem ellaposodott a kapcsolatom. De nem csak emiatt szeretném a változást, hanem inkább magam miatt. Úgy gondolom, ha ki tudnék békülni magammal, az akadályokat is könnyebben venném, és nem állna a párom és közém az önbizalomhiányom, és a rámtörő féltékenység, amit sokszor magamban elfolytok. Tudnátok ebben segíteni? Hogy lehet önbizalmat növelni? 20/L
2013. máj. 20. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
először azt kell tisztáznod magadban, hogy mi az ami nem tetszik magadon. Utána lehet csak azon gondolkozni, hogyan is változtass rajta.
2013. máj. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Külsőre átlagosnak tartom magam, csak ha rossz passzban vagyok, akkor elégedetlenkedem. Nagyon változékony a hangulatom, ami eléggé zavaró.
2013. máj. 20. 21:23
 3/6 anonim válasza:
Ugyan ez a probléma. Kérdező, nem vagy egyedül! Figyelni fogom a válaszokat! :)
2013. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a sport mindenképpen segít, már csak azért is, mert legyőzöd önmagad, tartást ad, célt ad, formálni meg mindig van mit.

Én ha magam alatt vagyok, mindig úgy megyek el otthonról hogy valami totál szexi alsónemű van rajtam. Akkor is, ha a párom ezt nem fogja látni aznap. Ez nem neki szól, magamnak. Próbáld ki, teljesen máshogy mész végig az utcán ha harisnyatartó van rajtad a ruha alatt.

A meditáció, jóga is segít. Fontos hogy tisztában légy önmagaddal, nyugodt legyél és összeszedett.


Féltékenység: Akit vinni lehet, vigyék. Jobban jársz vele. Ne szenvedj miatta előre is. Elég akkor szenvedni ha valóban bejött a baj. Előre szenvedni miatta olyan, mintha attól depiznél ma a napsütésben, hogy holnap biztosan esni fog....

2013. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A szexi alsónemű tényleg jó ;)
2013. máj. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A harisnyatartó és a combfix mellé a magassarkú elengedhetetlen! :) Egyébként a táncot ajánlanám, illetve használj parfümöt, lepd meg magad szexi fehérneműkkel! :)


Én úgy gondolom, hogy aki szereti önmagát, van rendes önképe, annak magabiztossága is van. Szerinted kezdj el magaddal foglalkozni, pozitívan gondolkodj, sose szidd magadat! Louise L. Hay videóját tudnám ajánlani kezdésnek: http://www.youtube.com/watch?v=DOA_tBJTx5g

2013. jún. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!