Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól tettem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem, hogy kidobtam?

Figyelt kérdés
A volt barátom "elfelejtette" megemlíteni, hogy nős. 2 éve találkoztam vele egy kiránduláson. Összemelegedtünk, fél évre rá egy párt alkottunk. Kb másfél évig voltunk kapcsolatban. Pár hete az ismerőse pattogott nekem, hogy mit képzelek magamról, mekkora ringyó vagyok, hogy nős férfiakkal jövök össze. Gőzöm sem volt, miről beszél... Később a feleség keresett fel engem, bemutatkozott, elmondta, hogy a barátom beszámolt rólam, s a csaj nem akar vele lenni többé, ezért mondta, hogy maradjak vele, nem tud és nem is akar tovább harcolni, mivel nem én vagyok az első. Végül is beszéltem a sráccal, elmondta ő is, hogy többször megcsalta a feleségét, de én vagyok az első, aki miatt érdemes őt elhagyni. Viszont kidobtam. Ő 34 éves, én pedig 22.
2013. máj. 20. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
-.- Ehhez megerősítés kell? Eszemeldobom.
2013. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jól hát.
2013. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Tök jól tetted és ne is fogadd vissza. Mekkora szemétláda az ilyen? Neked pedig kitartás.
2013. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Srác rendesen megszívta, annyi szent.
2013. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
*elfelejtettem beleírni, hogy még szeretem.
2013. máj. 20. 21:43
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

De kis kedves, bizonyára kiment a fejéből, azért felejtette el.

Jól tetted-e? Naná, hogy jól tetted! Sőt, ez volt az egyetlen jó döntés. A pasi nagyon is megérdemli, hogy két szék között a pad alá essen. Csak tarts ki a döntésed mellett!

2013. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor is.
2013. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, még valamit: akit szeretsz, az egy szélhámos. Nincs jobb szó rá. Valahányszor elérzékenyülnél meg elbizonytalanodnál, gondolj arra, hogy hazudott a feleségének, hazudott neked, és hogy nem te vagy az első eltitkolt kapcsolata, tehát hazudott ugyanígy más nőknek is.
2013. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Én még a farkát is a szájába tömtem volna a köcsögnek. Jól tetted, hogy kidobtad!
2013. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát aki jól járt itt az egyedül ő. :P
2013. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!