Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek 2hónap után még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek 2hónap után még mindig szeretem az exem, pedig van egy lány akivel összejönnék de valahogy nem megy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az exem le tiltott facebookon és nem is keres semmi de szakítás előtt azt mondta fogja velem tartani a kapcsolatot meg akarja is . (ezek szerint nem :D ) Viszont van egy lány akinek be jövök még kicsit szeretem az exem de ö le se szar viszont a lány meg össze akar velem jönni de valahogy nem megy nekem . Mit tegyek?
2013. máj. 21. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Hivd fel az exedet, hogy oldja fel a tiltásodat, és ne játsza a sértett sünt:DD
2013. máj. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az uj lányt meg küld el.
2013. máj. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az exedet felejtsd el és ezt a lányt is, mondd meg neki ,hogy időre van szükséged! Szerintem most pihendd ki a szakításodat:)
2013. máj. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vesz fel a telefont sem :D
2013. máj. 21. 00:10
 5/9 anonim ***** válasza:
4 Ilyen késő éjjel senki nem venné fel a telefont. Holnap is van nap:DD
2013. máj. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne kezdj semmibe a lánnyal. Nincs annál szarabb mintha búfelejtésre használják az embert. Majd ha úgy érzed h túl vagy az exeden akkor vágj csak bele valami újba.
2013. máj. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én nem szeretném el felejteni az exem mert nagyon szeretem de hogy le tiltott és nem beszél velem
2013. máj. 21. 00:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba az exed!!! Ha letiltott akkor mi a fenét akarsz tőle??? Nem szeret! Törődj bele, lépj túl, az élet zajlik tovább körülötted, szállj be te is!!!
2013. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na hallod ugyanebbe a helyzetbe vagyok. De mintha én irtam volna ki :O

Várom h az ex feloldja a tiltást de akkor se akarna újra összejönni pedig én is mindent megadnék érte dehát sajnos ez van...

Ismerkedj a lánnyal hátha segit elfelejtetni veled az exedet de mondd el neki hogy mi a szitu én is igy tettem a sráccal akivel randiztam 24/L

2013. máj. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!