Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi számít nálatok gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít nálatok gyerekes viselkedésnek egy kapcsolatban? Gyakorlati példát kérek!

Figyelt kérdés

Már több férfi is mondta,hogy gyerekes vagyok.Pontosabban vannak gyerekes dolgaim.Barátok,ismerősök,kívülállók,egykori iskolatársak szerint minden voltam és/vagy vagyok,csak nem gyerekes.

Fejemhez vágta már néhány férfi az életemben ,és a párom is,hogy fel kéne nőnöm bizonyos dolgokban.Nem mindig lehet megmagyarázni miért.

Ilyen dolgok miatt vagyok gyerekes férfiak szerint:

Hülyeségeket kérdezek/mondok.Nem mindig szándékosan,hanem egyszerűen jön.Nem úgy reagálok ahogy kéne.Könnyen megsértődök.33 évesen(2 gyerek mellett is) is kocogni,és görkorizni akarok járni hetente többször.

Próbáltam megváltozni ,és nem ment.


2013. máj. 21. 06:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudom ez a gyerekes téma elég szubjektív.Kinek mi a gyerekes.Alapból nem vagyok egy házi sárkány típus.Elvégzem a házimunkát.Nevelem a gyerekeket,de a berögzült hobbis dolgokról nehezen mondok le.
2013. máj. 21. 06:44
 2/4 anonim ***** válasza:
A mozgás (futás, korizás) nem gyerekes. Inkább a szemlélet mód lehet gyerekes. Ahogy írtad is, butaságot kérdezel, vagy mondasz, önkéntelenül. Na ez már hajaz a témára. Pl.: Nem elég érett hozzáállás egy adott témához. Teszem azt, autót akarunk venni, van már két gyerek, te mégis egy kétüléses sportautót akarsz venni. (csak egyre van della...) No ez elég gyerekes meglátás. Ez csak egy elnagyolt példa volt a szemléltetés érdekében...
2013. máj. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy érzem a mi kultúránk nehezen fogadja el,ha egy családos nő nyilvánosan sportolni jár,és foglalkozik magával.Azt is megszokta jegyezni a párom,hogy túl sokat szépítkezek(aminek van eredménye). A köztudatban még a családos nőről egy slampos nő jut az emberek eszébe.Amúgy falun élek.
2013. máj. 21. 07:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez b.romság... Mármint, hogy a családos nő nem sportolhat. Milyen faluban élsz te? Hol van helyileg? Ennyire elmaradott eszme talán csak az alföld közepén van a föld alatt...
2013. máj. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!