Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire hátrány ha egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány ha egy nőnek már van gyereke?

Figyelt kérdés

2013. máj. 21. 16:10
1 2
 11/15 omba ***** válasza:

The Othter jól beszél.

Én spac pont abba a tipusba tartozom, még örülnék is, ha van már gyereke!

De el tudom képzelni, hogy egy fiatalabb szingli srácot ez nem dob fel.

2013. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Statisztikák szerint válás után, gyerekkel, 5 nőből 2-nek jönn össze a párkapcsolat, és az is sok esetben bántalmazó.
2013. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem hatalmas előny, ha egy nőnek van gyereke.

Sokkal könnyebb gyerekkel ismerkedni, mint anélkül, a férfiak is könnyebben megszólítanak, ha látják, hogy együtt vagytok. Legalább neked már van mire büszkének lenned az életben!


A legtöbb férfi vonzódik a családcentrikus nőkhöz, akik már ismerik az anyaszerepet is. a gyerek felnevelése pedig egyáltalán nem kerül sokba, egy autót vagy nagy házat pl. jóval nehezebb fenntartani.

2013. máj. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 spitfire9218 válasza:
Utolsó újat mondott még nekem is. :) nekem egyáltalán nem okozna problémát ha a partnernek lenne gyereke. Teljesen mértékben osztom az előttem szóló véleményét. 22 éves egyedülálló férfi voltam
2013. máj. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
40%

Miért hiszik azt a nők, hogy ők a gyerekükkel sokkal értékesebbek, mint egy szingli nő? Ismerek a huszas éveik elején járó lányokat, akik hallani sem akartak az abortuszról, most anyuci és apuci tartja el őket a gyerekkel, mert természetesen a hős szerelmes, a gyerek apja megpattant a felelősség elöl.

Na, most ők kajak értetlenül állnak az előtt, hogy egyáltalán nem kellenek senkinek, mert őszintén, kinek kell egy nő, akinek van egy gyerek? 22-3 évesen ki szeretne pesztrálni egy gyereket is?

Ez fiatalon.

Idősebb korban már máshogy van ez. A 30-as szórást annyira nem ismerem, de olyankor még akarhat gyereket a nő, illetve ebben a periódusban kamaszodik a gyerek, sok vele a gond, az anya ez miatt idegeskedik, ez talán megint nem előny egy férfi szemében.

40-45 felett már egyáltalán nem hátrány, akkor már nem akar gyereket, a meglévő is jó esetben kirepült már, nincs vele gond. Innentől talán újra kezd magával is törődni egy nő.

2013. júl. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!