Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bisex csajnak lenni hatrany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bisex csajnak lenni hatrany vagy elony inkabb? Nehezebb igy kapcsolatot kialakitani (ferfiakkal)? 16l

Figyelt kérdés
Ha egy lány vonzodik nőkhöz és ferfiakhoz is (persze a sajat korosztalyaban), vagyis hajlamos "belezugni" mindket nem tagjaiba, akkor annak kevesebb eselye van " normalis" parkapcsolatot kialakitani? Nem feltetlenul komolyra gondolok, de ez a pasiknal inkabb elony, vagy hatrany, mivel tobb emberre lehet feltekeny.Ha kb 60-40%ban ferfiak-nok jonnek be.

#kapcsolat #Bisex lany
2013. ápr. 22. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
ha gondolkoznál tudnád :D
2013. ápr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
két punci jobb mint 1.sztem a pasi is benne lenne,mondjuk egy szexben
2013. ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Vagyis??
2013. ápr. 22. 20:40
 4/10 anonim ***** válasza:

Biszex csajnak lenni ebből a szempontból nem olyan vészes, mint biszex fiúnak lenni. Szerintem. Ég és föld a kettő.


Bár szerintem döntened kellene, hogy melyik vagy, és ahhoz tartani magad. Tekintve, hogy egy férfi mellett lehet csak teljes az életed (elég nehéz pl. nőtől teherbe esni, és a gyereknek is pszichológiailag egy anyára és egy apára van szüksége az egészséges személyiségfejlődéshez, nem pedig két anyára), nyilván ezt érdemes előnyben részesíteni.

2013. ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Eztbertem, szerintem semmi baj a bisex pasikkal se, mert szerintem ők is tök jok, parkapcsolatba, talan nem is nagyon nehezebb, mert tudjak h nem csak kihasznaljak oket, mint pl en, ahogy egyik valaszolo irta "jobb ket punci mint egy, biztos benne lenne egy sexben". Erted, en meg kapcsolatrol beszelek. A pasikhoz jobban vonzodom, lanyba nem is tudnek beleszeretni szerintem, csak pasiba. Viszont egyik baratnom (nem olyan szep, de jo teste van) nagyon joba vagyunk, es nagyon szeretem, de csak mint baratnot, viszont mindig jon az az erzes h kinyalnam, vagy megcsokolnam.. Es ha meglatok az utcan egy jo csajt, akkor ugyanugy reagalok ra, mint egy jo pasira. Amugy meg nem hiszem h 16 evesen a gyerekeken kene hondolkoznom.
2013. ápr. 22. 20:48
 6/10 anonim ***** válasza:
A gond az, hogy a pasik azt gondolják, hogy ha egy csaj biszex, akkor majd előtte fog nőkkel szexelni... pedig ez nem feltétlenül van így. Egyszer egy pasi mesélte, hogy volt biszex barátnője (nem ilyen "divatleszbi", hanem tényleg biszex), és soha nem csinálta előtte nővel, ellenben kb. 2 havonta lelépett pár hétre, mondván, hogy beleszeretett egy csajba...
2013. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez a biszex leszbi dolog csak abban sántít hogy aki a maga neméhez vonzódik szexuálisan az beteg ferde hajlamú és azt úgy hívják hogy homoszexuális! És ez semmi jóra nem vezet! Ez az egész csak egy kitaláció! Egy szebb elnevezése a homoszexuálisnak! Csak el kell olvasni az internetes infókat!
2013. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: a biszexualitás (és a homoszexualitás sem) nem betegség! Olvass utána, de ne ott ahol eddig tetted!

Mondom ezt úgy, hogy egyik sem vagyok.

A biszex, mondjuk úgy, hogy "két kanállal habzsolja az életet"!

2013. ápr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pasiként én járnék veled!
2013. máj. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat! a 7#nek uzenem hogy a homoszexualitas nem betegseg sokkal inkabb a homofobia az. hallgass a 8#ra
2013. máj. 26. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!