Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, de nem akar velem kettesben lenni. Csak nekem tűnik ellentmondásosnak?

Figyelt kérdés

Barátommal szinte csak úgy találkozunk, hogy ott vannak a haverjai, rendezvényre megyünk, csoportos kiránduláson veszünk részt, moziba, színházba megyünk.

Nemrég felvetettem neki, hogy jó lenne, ha kicsit több időt töltenénk kettesben, erre azt felelte, hogy úgy nem igazán tudunk mit csinálni, ezért unalmas.

Ez nekem valahogy nem azt jelenti, hogy "nagyon szeretlek", amit viszont naponta elmond, mióta felvetettem neki, hogy talán át kéne értékelni a kapcsolatunkat. Ilyenkor ti mit tennétek?


2013. máj. 21. 20:27
 1/5 ASOT ***** válasza:

Talán ne menj el vele sehová, mond vissza, mondj nemet a bulikra meg ezekre a haveri szórakozásokra.

És ha tényleg szeretne veled lenni akkor el fog hozzád menni.

Ha meg kifogásokkal jön meg jajj úgy nem akarok jajj úgy nem jó, jajj ne csináld már, jajj mi bajod van jajj jajjj jajj jajj...akkor elég egyértelmű nemde?

2013. máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz.
2013. máj. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kettesben unalmasnak tartja a programokat akkor ott bizony nincs valami rendben.
2013. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak akkor azt nem értem, hogy miért ragaszkodik ennyire ahhoz, hogy együtt maradjunk. Mindkettőnk helyzetét csak nehezíti.
2013. máj. 21. 21:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Szexelni és társaságban szoktatok?
2013. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!