Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek vannak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek vannak olyan fiú barátaitok akikkel nincsen semmi köztetek, nem is érdekel titeket, nem hajtatok rájuk, de még is jártok mindenfele akár még kettesben is, vagy ilyen nincsen?

Figyelt kérdés
Fontos, mert komoly dolgok múlanak rajta... :(
2012. jún. 18. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már eljárok vele erre arra,akkor ha más nem, kedvelem.
2012. jún. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van, igen.

Mik azok a komoly dolgok..? A pasid nehezményezi, hogy Te ilyesmit csinálsz? (srácokkal barátkozol)

2012. jún. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Olyanom volt, hogy jó barátom, nem feküdtünk le, soha semmi. Egyszer egy buliban számban tartottam egy csokit és leharapta a felét. Szerencsére az akkori aktuálisom nem látott semmit. Jó barátokkal sosem szexeltem, habár nekem belefért volna, de megcsalni mind-mind alkalmiakkal csaltam meg az exemet. Ő nem tudott csak hallomásból a személyükről, de hiába 4 hónapja dobtam ki, mai napig nem tud semmit. Nekem a jobb fiúbarátaim csak tudták, hogy megcsalom a párom, hiába együtt söröztek az exemmel, nem köptek be :)
2012. jún. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: ,,Büszke" lehetsz magadra, amiért ekkora ótvar nagy rib*nc vagy... (bocsi az off-ért.)
2012. jún. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez van :D Egyszer élünk!!!
2012. jún. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Atyaúristen...
2012. jún. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Féltékeny a pasid? El akar hagyni ez miatt??

Jo lenne ha tudnám.

mert ugyanebben a helyzetben vagyok.. az én barátom betegesen félétékeny a fiu barátaimra.. nemhogy sétálni még beszélgetni se hagy velük.. mindig csak titokba kommunikálunk. A legrosszabb h a barátaim 80%-a fiuból van, sokkal kevesebb a lány. Férfipárti vagyok, sokkal jobban kijövök velük mint egy féltékeny barátnővel.

Van ilyen nyugodj meg :)!

2012. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem én a fiú vagyok, és pont, hogy az egyik csaj ismerősömmel van ez a helyzet, akivel történtek dolgok és, lehetséges, hogy összejövünk, de engem ez zavar, nem tudom, hogy több nekik mint barát vagy mi ez? Nem tudom, hogy jogosan legyek e féltékeny vagy sem.. Szerintetek? Nagyon bánt a dolog, hogy ha összejönnék vele, akkor más fiúkkal is találkozgat.. Vagy szerintetek elmaradnának ezek a fiú "barátok" ha összejönnénk és egy ideje együtt lennénk? :(
2012. jún. 18. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!