Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég érdekes helyzetben vagyok, én 20 éves vagyok és kikezdett velem egy 15 éves lány, gondolkodásban elég érettnek tűnt, és hát csinos is, mitévő legyek? Engedjek a csábításnak?

Figyelt kérdés
Tudunk értelmesen kommunikálni, és nem viselkedik gyerekesen. segítsetek :)

2013. máj. 22. 14:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Kúrás
2013. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hajts rá!
2013. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Én a helyedben nem tenném.
2013. máj. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Egy próbát megér a kapcsolat
2013. máj. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Habár elég fiatal...
2013. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
78%
Szerintem menj bele a kapcsoltaba :) saját tapasztalat de ez a te hozzá állâsodtol is fûgg :) èn is 15 èves voltam amikor össze jöttem a barátommal ès õ akkor 21 volt mondta nekem hogy a koromhoz kèpest nem vagyok gyerekes ès hogy èrett vagyok össze jöttûnk ès lassan 2 ève eggyütt vagyunk :) szoval ha jol meg vagy a csajjal, aranyos ès jol elvagytok ès teljesen biztos vagy benne hogy nem csak a "pipádra" hajt akkor sztem ne legyen akadája :)
2013. máj. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Simán! Viszont az benne van a pakliban, hogy ennyi idős csaj még a testiség terén nem akarja elsietni a dolgokat, míg egy veled egykorú csajnál kb. 1 hónap után már minden mehet.
2013. máj. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Bizonyára viszket neki már, és te vagy rá az alany....

Inkább életkorodnak megfelelő felnőtt nőt keress, ne egy kiskamaszt.

2013. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Karlen17: Köszönöm szépen :) biztos hogy nem arra megy és nálam a sex igazság szerint rettentően ráérős, én jobban szeretem ha a sex szerelemben történik meg nem csak úgy.
2013. máj. 22. 15:06
 10/14 anonim ***** válasza:

Mit takar az,hogy kikezdett veled?


Figyelj,ebben a korban talán nem a legideálisabb ez a korkülönbség,de ha tényleg érett a lány(ami előfordulhat,de az is,hogy félreismerted),és te is képes vagy várni a szexre(16 évesen szerintem neki már nem gáz),akkor egy próbát megér. Nem sokat veszíthetsz vele,max szakítotok,ha nem működik.

Olyan lány akibe bele tudnál szeretni egyébként? Mert ha nem akkor nem látom értelmét,hogy megpróbáljátok.

2013. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!