Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon féltékeny típus vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny típus vagyok, hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

Tudom már nagyon sokan nagyon sokszor feltették itt ezt a kérdést de én is feltenném mert nem látom a kiutat :( 2 éve élek együtt a párommal aki imád,velem tervezi az életét és irigyek rá miattam a barátai. Nagyon sok pasi udvarol nekem és van aki szerelmes is belém. Azonban nekem alig van önbizalmam és féltékeny vagyok a páromra. Rosszul esik ha más lánnyal is beszélget, még rosszabbul esik ha megnéz más nőt, féltékeny vagyok ha más nőt is szépnek talál egyszóval betegesen féltékeny vagyok. Tudom ez mennyire bántja őt de engem is. Szó szerint felemészt. Tudnátok segíteni,hogy változhatnék meg?


Köszönöm!


2013. máj. 22. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezen nem tudsz változtatni. Max. gondolj arra ilyenkor, hogy mennyire jó és rendes ember a barátod. Ő nem menne félre stb.


Amúgy meg a féltékenység minden emberben ott lakozik valamilyen szinten és persze egy bizonyos pontig teljesen normális. Nem baj ha egy kicsit aggódsz a párod iránt.


De sose vidd túlzásba.


17/L

2013. máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Udv a klubban:-( en is betegesen vagyok feltekeny nem egy kapcsolatom ment ra... sajnos es akarmennyire is probalok kiutat talalni egyszeruen megugrik a pulzusom es ideges leszek...viszont azzal tudom ezt csak merlegelni h elhitetem maggammal h biztos nem vagy ha olyan van inkabb otthagyon es ne tudjak rola mit latott....
2013. máj. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!