Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon ragaszkodok az emberekh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ragaszkodok az emberekhez. Hogy változtassak ezen? 14/L

Figyelt kérdés
Nemrég szakított velem a barátom és néha úgy érzem hogy nem bírom elviselni hogy már nem törődik velem senki úgy, ahogy ő tette és nagyon hiányzik ez az érzés.

2013. máj. 11. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Idővel sikerül elengedni hidd el.most ez neked új és még azért ilyen
2013. máj. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Majd idővel jobb lesz, és találsz majd újra valakit, aki tud szeretni és törődik veled:)
2013. máj. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazából már nem is ő hiányzik, inkább az hogy valaki törődjön velem és szeressen. De félek hogy ha valaki ugyanúgy fog szeretni akkor hozzá is túlságosan ragaszkodni fogok és nagyon fog fájni ha elhagy
2013. máj. 11. 20:15
 4/11 anonim ***** válasza:

Pár pofont még meg kell élni, hogy ez elmúljon, nem a tulajdonsággal van baj, hanem azzal ,hogy a legtöbb ember egy köcsög és arra késztet, hogy leszarod őket.

Mindenki így kezdi.

2013. máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindig ilyen lesz :) de ez ne hátráltasson a boldogságban
2013. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

bennem pl nagyon sok a szeretni akarás mostanság szal én nem csinálnék ebből problémát :D

[link]

Biztos te vagy ő

F19

2013. máj. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is nagyon kevés embert szeretek, de őket nagyon!

Nyáron(!) volt egy barátnőm. Na őt mindennél jobban szerettem. Nem tartott sokáig, de azóta se vagyok a régi önmagam :(

Én is gondoltam arra, hogy csak az a baj, hogy nem törődik senki se velem, ami lehet, hogy igaz, de hát mit lehet tenni...várni a csodát :)

Bocsi túl sok pozitívumot jelenlegi hangulatomban nem tudok sugározni, ilyen vagyok háromnegyed éve :(

16/F

2013. máj. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6-os: Pont nem talalált:D A többieknek köszönöm a tanácsokat. Igazából mindenki azt mondja, hogy idővel jobb lesz, de nekem eddig nem segített az idő..görcsbe rándul a hasam ha arra gondolok, hogy már semmi sem lesz olyan, mint régen. Nem bírom elviselni ha elveszítek valakit.
2013. máj. 12. 08:26
 9/11 anonim ***** válasza:

idővel nem lesz jobb. csak akkor, ha valaki befoltozza a sebeket. Nekem eddig nem sikerült...

7-es voltam

2013. máj. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

később jobb lesz, eleinte én is kiakadtam, de most már túlélhető a dolog, csak nehogy itt elkezd vagdosni magad, mint jó pár szerencsétlen kis hülye :/

f19

2013. máj. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!