Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy változtassak? Ez már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változtassak? Ez már beteges!

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Egy 18 éves lány vagyok.A Párommal már 17 hónapja együtt vagyunk.Viszont nekem van egy fóbiám..EXFÓBIA..lehet viccesen hangzik,de ez már nálam nagyon is komoly.A barátom volt exe,gyönyörű lány.Ami engem elszomorít mert tisztában vagyok az adottságaimmal,és hát,nem vagyok szép.:)

Ismerősöm lett a csaj 1 éve,és azóta folyamatosan nézegettem az adatlapját,az új képeit,utána meg végigbőgtem éjjszakákat,hogy én mért nem lehetek legalább feleannyira szép,mint ő.A páromnak nem mertem elmondani.De ez a mai napig már betegessé vált.Azt még el kell mondjam,tett már megjegyzést a barátom arra hogy ő szebb mint én,te ez a "fóbia" még előbb kialakult nálam.Már le is töröltem,mert úgy gondolom hogy beteges amit csinálok,minden nap nézem az adatlapját.De ha máshogy nem,akkor belépek Párom facebook-jába,és onnan nézem meg.2 perc az egész,de tegnap is rakott fel képeket,és egész este rosszul éreztem magam,nem akartam tükörbe nézni,mert rajtam semmi nem jó,és hidjétek el ez így van.Próbálok ezen változtatni,ezen az egészen,hogy fejezzem be,de nem megy.Egyszerűen nem bírom megállni.Utána meg mérgelődök magamon,ideges leszek,ha látom hogy ő mennyire szép,az alakja,az arca,a haja meg főleg.Nem tudom ezen hogy változtassak.Kérlek csak normálisan válaszoljatok.Segítséget kérek,nem leszólást!

Előre is köszönöm annak aki vette a fáradságot és végigolvasta.:)Azoknak meg főleg akik válaszolnak.


2013. máj. 16. 17:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

1 kérdést tegyél fel magadban:

"Kivel van most?"


Veled van,szóval szerintem ne idegesítsd magad ezen.

2013. máj. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Gondoltam már erre,igen velem van,de sosem dícsér ami szerintem egy nőnek kell.Ha veszek egy új felsőt vagy nem tetszik neki,vagy annyit mondj jó.Az a lány meg gyönyörű.És láttam mit beszélt vele 8 hónapig (eddig voltak együtt)

Őt folyamatosan dicsérte,bókolgatott,bocsánatot kért tőle,hiába nem volt igaza,folyamatosan találkozni akart vele..Velem pedig egyiket sem csinálja

2013. máj. 16. 17:49
 3/15 anonim ***** válasza:

csak annyit írok,hogy nagyon is

meg tudlak érteni. :S

a fő az, hogy próbálj másra koncentrálni. a barátodat meg tedd egy kicsit féltékennyé. na nem úgy,hogy másokkal flörtölsz. pl megkéred az egyik fiú haverodat, persze ha van,és akiben meg tudsz bízni, hogy bókoljon neked a barátod előtt(dícsérjen meg nagyon). mosolyogjon rád.stb. és ilyenek . hát ha a barátod veszi a lapot.

ez ellen csak annyit tudsz tenni, hogy nem foglalkozol vele. csak próbáld ki azt, hogy

egyik nap nem nézed meg az exe képeit. aztán a többi nap már simán fog menni, végül nem leszel rá kíváncsi! csak álld meg azt, hogy nem gondolsz rá, és nem nézed meg a képeit! hidd el, sikerülni fog.

az érzés lehet ,hogy ott marad. az ellen már nem tudsz mit tenni. csak elfogadod,hogy másnak megadatik a tökéletes külső, míg van akinek nem igazán, vagy ha igen gürcölni kell azért,hogy karban tartsa magát. hát ilyen az élet:S.

2013. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,megfogadom a tanácsaidat.:)

Remélem az idő segít,és egyszerűen csak elmúlik ez az érzés majd.:)

2013. máj. 16. 20:31
 5/15 anonim ***** válasza:
ez sajnos tényleg eléggé beteges. nem bántásképpen, de jó lenne felkeresned egy pszichológust :)
2013. máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sajnos eléggé rosszul állunk anyagilag..:/ Meg amúgy sem szeretném anyának elmondani,mert akkor folyamatosan csak mondogatná,hogy szép vagy,de jól nézel ki,ésatöbbi,és csak idegesítene mert tudnám hogy csak azért mondja hogy ne érezzem így magam.Közben meg csak rontana a helyzeten..
2013. máj. 16. 22:02
 7/15 anonim ***** válasza:
az iskolátokban nincs iskolapszichológus vagy ilyesmi? mert őneki pont az a dolga, hogy ingyen megvizsgáljon, azt hiszem
2013. máj. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem,de nincs
2013. máj. 20. 18:00
 9/15 anonim ***** válasza:
akkor nem tudom. veled egykorú vagyok, ugyanúgy lány, ha szeretnéd beszélhetünk a dologról privátban. persze tudom, én nem pszichológus vagyok, de azért hátha tudok segíteni :)
2013. máj. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Irsz levelet? mert nekem nem engedi
2013. máj. 21. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!