Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ezt miért csinálja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt miért csinálja a párom barátja, ennyire bunkó?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt én 19L ő 23F.

Alig jut időnk egymásra,ritkán tudunk találkozni,én tanulok,mellette dolgozom is egy telefonos irodában 6 órás munkaidőben......a párom is dolgozik.

Na már most a páromnak van egy haverja,aki mindig keresztbe tesz nekünk,ha megyek hétvégenként a páromhoz,akkor hirtelen ő is pont akkor állít be,hogy párom menjen el vele szórakozni,meg menjen el hozzá,sosem úgy mondja hogy "menjünk",mert okot nem adtam neki rá,mégis látszik rajta hogy nem kedvel.

Párom ilyenkor megmondja neki,hogy de hát szeretne velem lenni,mert a barátnője vagyok,és alig jut időnk egymásra,erre ő azzal jön,hogy mióta én vagyok neki,azóta

teljesen kifordult önmagából a párom,nem lehet vele akkorákat bulizni mint rég,negatív hatással vagyok rá, megjegyzem,a srácnak senkije sincs,egyedül él.

Folyton besértődik,mégsem megy el,ott van órákat,párom azért nem küldi el,mert állítólag már régóta barátok,és ő a főnök a munkahelyén.......tudom h nem pattoghat,mert akkor elküldi,vagy keresztbe tesz neki......engem annyira idegesít ez a helyzet.

De most legutóbb rám írt,hogy ne aggódjak,a páromnak nem én vagyok az első,és az utolsó barátnője sem,ezt megmutattam páromnak,aki azt mondta nem érdekli,szép csendben elkezd munkahelyet keresni,és váltani fog......

azt mondja engem szeret,nem a haverját,szeretne összeköltözni,közösen élni....


2013. máj. 22. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor meg nincs minek aggodnod! Megoldjatok ezzel... De en a pasid helyeben mar reg behuztam volna neki!
2013. máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!