Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam tudtára hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú.Már kis korom óta ismerem és a szomszédba lakik.Sajnos 5 évvel idősebb.Ha találkozunk akkor mindig int és mosolyog rám.13 vagyok.Szoktunk facen chatelni és néha át is megyek hozzájuk.Mikor rám néz én is mosolygok és ő is.
2013. máj. 22. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj oda és mond meg neki. Problem solved
2013. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem merem elmondani.És idősebb is.Biztos jobban tetszenek neki a vele egykorú lányok
2013. máj. 22. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Várj még mondjuk 1-2-3 évet, addigra fejlődsz, nőiesedsz, csinosodsz, okosodsz, lesz igazi személyiséged, és akkor majd ő fog utánad ugrani, hidd el nekem :)
2013. máj. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Remélem így lesz ahogy mondod legutolsó.Csak egy dolog aggaszt.Hogy lesz neki valaki más :(
2013. máj. 22. 21:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha lesz neki más, akkor nem lesz semmi. Nem csak egy tarka kutya van a világon, neked is lehet addig más, bőven. Ezen most ne rágd magadat. Szerintem hagyjad, lehet, hogy csak fellángolás az egész, és elmúlik. Akkor meg kár lenne beégetned magadat a srác előtt. Tanuljál, fejlődjél, sportoljál, meg minden egyéb, hogy okos és szép legyél, és akkor lehet, hogy ő fog utánad menni, ha meg nem, akkor majd egy sokkal jobb fog utánad menni. De ehhez kell még pár év. Ez már csak így van. :)

Ne siess felnőni, nem kell azt siettetni. :)

2013. máj. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó :) Köszönöm :) Ezt nagyon jó leírtad :)
2013. máj. 27. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!