Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek! Lefeküdt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek! Lefeküdtem egy nős férfival, akivel 2 hónapig egy helyen dolgoztunk, ott ismertem meg. El kellett jönnöm a munkahelyemről, azóta többször is felhívott, hogy találkozzunk. Tetszik, de mit tehetnék? Hiszen családja van.

Figyelt kérdés

Mondtam neki, hogy mivel nős (és van 3gyereke), nem lenne jó ötlet ha találkoznánk, de erre azt mondta, hogy megkedvelt, és csak barátként akar velem találkozni...Hogy hihetnék neki? Az nem lehet, hogy tényleg kedvel. Vagy mégis?

Ő 29 éves, én 25 vagyok, a felesége hat évvel idősebb tőle, nagyon fiatalon ismerte meg.

A dolgot bonyolítja, hogy nem is egy megyében lakunk..


2009. okt. 4. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Ne haragudj, de egy nős 3gyerekes férfi sem akar pusztán barátságból, - mert "megkedvelte" - találkozni egy fiatal nővel, akit már házassága közben sikeresen megdöntött.
2009. okt. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja és jól tetted eddig (eh azt leszámítva hogy lefeküdtél vele), hagyd őt. Gondold kicsit a felesége, és a gyerekei helyébe magad... Ne te cseszd szét a családjukat. Az nem indok, ha azt gondolod, amúgyis szétmennének idővel, etc... 1. Nem tudhatod. 2. NE Te légy az oka! 4 embert ver át miattad.


Az meg nem bonyolítja a dolgot, hogy nem egy megyében laktok, hanem megkönnyíti.

2009. okt. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Azon nem gondolkodtál, hogy 2 hónapig dolgoztatok egy helyen mindössze, de ezalatt már sikerült is egy három gyerekes családapával konkrétan a kefélésig eljutni? Kedvel mi? Nyilván összevissza kefél, mert baromira unja a feleségét, te meg -hogy is fogalmazzak- ennyi infó alapján könnyen megkaphatónak tűnsz, ezért most még próbálkozik nálad.
2009. okt. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj, de nagyon naiv vagy. Mit vársz ettől a kapcsolattól? És miért akarsz te barátkozni vele, ha mást nem is akarsz?? Szerintem felejtsd el amilyen gyorsan csak lehet. Azért nem vagy semmi...
2009. okt. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a férfit otthon egy 3 gyerekes, kimerült, - valószínűleg már - megereszkedett mellű és -hasú, de szerető feleség várja. A 3 gyerek mellett bizonyára már nincs olyan katonás rend és patyolat tisztaság mint régen, nagy a zsivaly, sorolhatnám. Ezzel szemben itt vagy te, frissen, "ropogós hússal", feszesen, pihenten, tele szabadidővel. Megkívánt, ment a hímtagja után, de ennyi! Nagy hiba volt vele lefeküdni, de ezt már nem lehet megváltoztatni. Most viszont légy okos és kedvesen, de utasítsd el a közeledését. Ne légy senki guminője és - még ha nem is szándékod - ne is tedd tönkre a házasságát.
2009. okt. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt a hibát én is elkövettem, igaz nem tudtam, hogy nős és gyerekei vannak. Amikor megtudtam nem akartam már látni, de rábeszélt. Ne dőlj be neki! Egy jó kis numerára vágyik. Ha találkozol vele "barátilag" úgyis az ágyban köttök ki. Ez csak a te önérzeteden esett újabb csorba lesz!
2009. okt. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Undorító ez a férfi! Mert ha úgy történik meg, hogy pl 20 éve házas már és tök lapos és unott már a házasság, akkor megértem. De még csak 29 éves. Ha már most képes megcsalni a feleségét, ajjaj mi lesz még itt később... eleve óriási hiba volt a nő részéről hogy egy fiatalabb fiút vett el... mert ami a férfinak eleinte jó és vagányság, hogy idősebb, tapasztaltabb nővel van, később teher, és megvetés, és más után néz.. és ezt a nőnek is kellett volna tudnia :(


Úgyhogy igazából a kérdezőt nem hibáztatom max 1%-ban (nyílván nem volt helyes lefeküdni vele, de ha ő nem teszi, megteszi más) itt az egész házasság gáz úgy ahogy van.


Én a helyedben még egyszer találkoznék ezzel a fószerral és jól elmagyaráznám neki hányas a kabát. Hogy gusztustalan amit tesz a feleségével aki szerencsétlen meg otthon kínlódik a 3 gyerekkel, és a tudattal, hogy ő sokkal öregebb a saját férfjétől és se ideje, se energiája nincs szexinek és kívánatosnak lenni a nap 24 órájában.

2009. okt. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösz a hozzászólásokat!Tudom, hogy hiba volt hogy hagytam magam elcsábítani, és hogy naiv vagyok, mert elhittem neki, hogy kedvel...Én tényleg kedveltem...De tudom, hogy az a helyes, ha hagyom...
2009. okt. 4. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!