Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne tennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem, ha van egy lány, akivel nagyon jól érzem magamat, fontos nekem barátként, de Ő szerelmes belém, én viszont tényleg csak barátságot érzek iránta? Ő azt mondja, neki ez így nem jó, és akkor inkább ne is találkozzunk többé.

Figyelt kérdés

Kifejtem bővebben...Szóval van egy lány, akivel kb. 3 hónapja ismerkedtem meg, eleinte puszta barátságnak indult, és ezt akkor még Ő is így kezelte. Eljárkáltunk ide-oda, és őszintén megmondom az egész intellektusa, a személyiségének varázsa, a viselkedése a különböző helyzetekben, mind lenyűgözött, és talán még sohasem találkoztam e téren hozzá fogható nővel, jól éreztem vele magamat nagyon! Viszont, mint nőhöz nem vonzódtam annyira hozzá, hogy éreztem volna azt, ami ahhoz kéne, hogy ez részemről többé vált volna (nagyon)erős baráti érzéseknél...

Az is hozzátartozik a történethez, hogy néha le is feküdtünk egymással, bár ez többnyire az alkohol befolyása alatt történt. Hiba volt, tudom...

Szóval elvoltunk így ezidáig, Ő viszont belém szeretett, annak ellenére, hogy saját bevallása szerint kezdetben, Ő sem látott bennem semmi mást csak barátot, sőt nem is tetszettem neki.

Múlt héten viszont kifakadt, hogy Ő ezt így nem bírja tovább, szerelmes, és folyamatosan szenved, gyötrődik az érzéseitől, ezért úgy érzi, jobb lenne ha többé nem találkoznánk, mert addig nem tud mással sem normális kapcsolatot kialakítani.

Én erre csak annyit tudtam mondani, -amit érzek is-, hogy nagyon szeretem, mint embert, mint barátot, és soha nem találkoztam még lánnyal, aki ennyire megfogott volna a személyiségével, de sajnos nem érzem azt, ami egy párkapcsolathoz kéne. Nem érzem a vágyat arra, hogy kisajátítsam, hogy csak az enyém legyen...szóval nem vagyok szerelmes...:/

De mindemellett iszonyúan hiányzik most, és ugyanolyan letargiában vagyok, mint amikor barátnőimmel szakítok, sőt... Másrészről, viszont tudom, hogy Őt sem szabad kínoznom, és talán hagynom kell, hogy élje tovább az életét nélkülem...vagy talán mégsem...?

Szerintetek kialakulhat esetleg idővel bennem is a szerelem érzése iránta...? Ti voltataok már ilyen helyzetben, vagy mit tennétek a helyemben?


2011. jún. 28. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes. Velem is valami nagyon hasonló történt, csak fordított esetben (kivéve hogy nem feküdtünk le). Amúgy ha alkoholtól ellazulva tetszik a lány, akkor nem lehet, hogy csak benned vannak korlátok?


Ami nálam történt. Egy időre (kb egy évre) teljesen megszakítottam vele a kapcsolatot. Aztán egy év után megint találkoztunk és én persze szerelmes lettem egyből (és újra)... szép finoman próbálkoztam is nála, erre jött egy másik srác akit alig ismert és aki néhány találkozás után már mellettem ülve ujjazta.. na akkor kiborult a bili és azóta végképp felejtős a mélyen tisztelt lány. Addig hosszú időn keresztül kitartottam amellett hogy ő kell nekem, és a lány tudott is róla hogy mit érzek. Szóval a te esetedben (én szerintem) a legjobb lenne ha a lány találna magának egy fiút. Addig meg lehet hogy jobb lenne, ha nem hallanátok egymás felől.

2011. jún. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem volt részeg,mikor ezt mondta? csak mert vannak akik igy fakadnak ki:D
2011. jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nos, az lehet bizony, hogy bennem vannak korlátok...ugyanis voltam nemrég(fél éve) ugyanebben a szituban, csak fordított pozicíóban...:S Akkor én voltam reménytelenül szerelmes...:/

De a kérdés bennem inkább az, hogy bár a személyisége vonz, de ez vajon elég-e, hogy belekezdjek vele többe is? Egyáltalán van-e jogom úgy "kísérletezni", hogy nem biztos a kimenetele részemről a dolgoknak, és ha rosszul alakul, és tényleg rájövök, hogy nem tudom párként kezelni, akkor mégjobbban megsebzem...:/ Mert vágyom a társaságára ez tény, de ott jönne a kérdés, mi van ha belemegyek, és utánna netán próbára teszi a sors az estleges "kapcsolatunkat"? Akkor elég lesz-e, vagy addigrakialakul-e egy olyan szoros kötődés, ami miatt kitartanék mellette...?

Ja, és nem. Nem volt ittas, amikor ezt elmondta! Józan, és határozott volt. Csodálom is a lelkierejét!

2011. jún. 28. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy olvastam azt amit írtál egy tapasztalatom jutott eszembe: "Ne tökölj, és neeeem kell azon gondolkodni hogy mi lehet maajd valamikor." Nem tudhatod hogy mi lesz, és ki, hogyan fog reagálni. Képtelenség. Én is rengeteget aggódtam hogy mi lesz majd, és mikor elérkezett a pillanat, akkor azt tettem amit jónak láttam. Én a helyedben kipróbálnám milyen azzal a lánnyal. Bármi megeshet... lehet hogy ki is ábrándul belőled és nyugodtan váltok el, lehet hogy beleszeretsz.. de ezt nem lehet tudni szóval én azt mondom hajrá!


Elmondtam a véleményem és a tapasztalatom.. de Te döntesz. Remélem segítettem.

2011. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gondolkodom...folyamatosan jár az agyam, és igen mondasz valamit...

De egy biztos, most még kicsit hagyok időt mindkettőnknek, mert még nagyon friss az "élmény", de ha ezután is gyötörni fog a hiánya, akkor tudni fogom mit kell tennem!:)

2011. jún. 29. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!