Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért fordulnak el tőlem a...

Miért fordulnak el tőlem a nök, mikor kiderül, hogy sem szexet sem párkapcsolatot nem akarok tőlük, csak beszélgetni, barátkozni szeretnék? Van itt olyan lány aki nem párkapcsolati céllal ismerkedne itt velem?

Figyelt kérdés

Nem akarok most kapcsolatot, sem szexet mert nálam általában barátzónába tartoznak a nők, kevés az a lány, akivel kapcsolatot is eltudnék képzelni, de mondom most semmit nem kívánok jó egyedül, de azért barátkozni beszélgetni szeretnék nőkkel. Ezt elején mondom is nekik, de mikor egy idő után kiderül, hogy tényleg nem akarok semmit tőlük, akkor elfordulnak tőlem és megszüntetik velem a kapcsolatot :(

Örülnék neki, ha akadna itt olyan lány, aki CSAK barátkozási céllal ismerkedne velem (28 f, Budapest)


2013. máj. 19. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezek igaz mondatok, akkor te egy kivételes személy vagy.

Ha ez csak azt a célt szolgálja, hogy a fordított pszichológia nagyszerű mivoltát használd, akkor te egy zseni vagy, barátom:D

2013. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Beszélgetésre ott van nekik a barátnő,a lányok inkább kapcsolatot és szexet akarnak,rosszul gondolod ha azt hiszed ,hogy a lányok beszélgetni akarnak.
2013. máj. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1-es

NEM, semmi fordított pszichológia nincs benne, én valóban más vagyok, azt szokták mondani figura :)

Valóban van bennem nőiesség is, talán azért van ez, de nem vagyok meleeg!!

2013. máj. 19. 13:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Hisz te mondtad... MÁS vagy. És a másodiknak van igaza... A csajok is csak dugni akarnak, hiába mondanak mást... Ez neked is be kell látni... XD
2013. máj. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebben semmi fura, én legalábbis örülök, hogy van ilyen ember is, mint te.
2013. máj. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pedig ez még jótékony is. A barátnők között lehetnek problémák, pl lenyúlja a másik pasiját. Fiú-lány barátság meg elég ritka lehet ami őszinte mindkét részről, de ott nincsenek rivalizálások.
2013. máj. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

4-es Sajnos veszem észre. :(((

Pedig nem is társkeresőkön probálkoztam

2013. máj. 19. 14:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Furcsálom hogy velem meg csak beszélgetni akar mindegyikük, ha randira hívom őket akkor egyből felszívódnak a ködben...
2013. máj. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Na, ez "cuki"
2017. szept. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én nem szeretnék se szexet se párkapcsolatot. Jobban szeretek barátkozni. Ha gondolod rám írhatsz privát üzenetben. (Fiatalabb vagyok ha szeretnéd tudni mennyi akkor üzenetben elírom)
2018. nov. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!