Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak szexet akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak szexet akarnak tőlem a férfiak? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Szeretek csinosan öltözködni, de nem vagyok k*rvás, sőt, kicsit visszahúzódó, csendes lány vagyok. Ennek ellenére a pasik elég nagy százalékban csak a szexet akarják tőlem. Nem mindenki, de a nagyrésze. Én nagyon szeretem a szexet, ezért nagyon nehéz nemet mondanom, nem is mindig teszem, de azért arra figyelek hogy a jó hírem megmaradjon, ne legyek a környezetemben k*rvának elkönyvelve. De már szeretnék komoly kapcsolatot, de sajnos nehezen találok olyat, aki nem szexre hajt. És az a borzasztó, hogy gyakran ezek a fiúk két hét múlva megjelennek egy barátnővel az oldalukon, miután velem nem akartak hosszú távon semmit. Úgy érzem, valahogy rossz üzenetet küldök tudat alatt a férfiaknak.MI lehet a baj, mit csinálok.rosszul?
2013. máj. 23. 05:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Utasítsd vissza a szexet, próbálj nemet mondani, és legyél "nehezen kapható".
2013. máj. 23. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

a hiba nem az ön készülékében van.

Eddíg mellényúltál.

2013. máj. 23. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
26%

A srácok többsége úgy van vele, hogyha kedves veled, akkor rögtön "elvárja", hogy szexelj vele.


Illetve akivel lefekszel, az elkönyvel egy numerának, utána te nehogy azt hidd, hogy barátnőnek akar majd téged. Nekem sem kellenek olyan csajok, akiket könnyen megfektetek, mármint ha barátnőt keresek. Mivel rögtön arra asszociálok, hogy mással is ilyen.


Egy "barátnőjelöltnek" legyen tartása.


"Ne legyek a környezetemben "k.urvának" elkönyvelve.

Szóval de a környezetedből lévő srácokkal fekszel le. Ühüm, egy 10-est teszek rá, hogy már el vagy könyvelve k.urvának, és azért mennek oda a srácok, mert kapták a drótot, hogy könnyen adod magad.


Mégis hány sráccal feküdtél le a környezetedből?

2013. máj. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Legyél nehezen kapható. Az nagyobb kihívás egy pasinak....
2013. máj. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de ha nem mondasz nemet, és könnyen kapható vagy, akkor miért várod, hogy mást is akarjanak tőled?


Kezdetnek talán ne feküdj le fűvel-fával, és akin látod, hogy csak szexet akar, hajtsd el a fenébe. Így végül megmarad melletted az, aki téged akar.

2013. máj. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mert töbségével olyan pasikkal találkoztál azért vannak olyan pasik is akkiknek nem csak az számít hanem hogy boldog legyél mellette meg hogy jól érezd magad vele. Csak te valahogy elkerülted vagy pont olyat utasítottál vissza. Szerintem előbb ismerd meg valamennyire és utána döntsd el hogy a barátnője akarsz lenni vagy nem. A szexszed meg addig utadítsd vissza mástól mert ha meghalja véletlenül hogy közbe voltál mással is még ha csak "udvarolt neked" aközbe is akkor lehet hogy utána meg már te nem kellesz neki
2013. máj. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

" Szóval de a környezetedből lévő srácokkal fekszel le."


Ezt hol írtam?

Amúgy ttudom, hogy ha rögtön lefekszem valakivel, akkor vele kicsi az esély a komoly kapcsolatra. Éppen ezért ha nagyon nyomul már első randin, utána nem számítok arra, hogy lesz folytatás, különösen, ha engedek neki.

2013. máj. 23. 07:29
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak olyanokkal futottál össze aki nem is akart tőled komoly kapcsolatot de ez nem azt jelenti, hogy benned van a hiba mert ha valaki komolyan akar valamit tőled úgy leszel jó neki ahogy vagy. Tehát ne csak magadban keresd a hibát. :)
2013. máj. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Hmm... Szereted a sex-et jólvan ki nem??? De mondj nemet mert ezért fognak elkönyvelni k*vának...

Miért ha lesz egy komoly kapcsolatod de a pasid nem lesz melleted és egy srác megakar fektetni megfogod csalni a barátod vele,mert nehéz nemet mondani vagy mi?

2013. máj. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%

A rámenőseb pasik inkáb csak a szexet akarják.

A akik kedvesebek félénkebek kevésbé kezdeményező tipusok meg fojton ki kosarazák őket. Nem azonmmulik mikor kapnak meg az hogy kőnyen kapható vagy a félénkebeknek is bejőn.

Az ágyba vagy ahol ép csináljáto jelezhetnéd neki hogy szeretnél járni vele.

Ha jol nézel ki akor meg biztos vanak sokan akiket ismersz és járnának veled. A szex nyugotan mehet azonal aki nem akar komolyat az ugyse fog hajtani rád aki meg igen azt nem üldőződel a szexel.


F/23

2013. máj. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!