Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok olyan férfit, aki ilyen őrülten is szeretne? Mindenki fél tőlem és általában nem is akarnak tőlem semmi komolyat. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Nem fogok senki kedvéért változni, de így meg nem kellek senkinek...:S
2012. okt. 22. 11:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
mitől félnének??:DD
2012. okt. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Attól függ mit nevezünk őrültnek. Lehet csak te gondolod úgy, hogy emiatt nem kellesz senkinek, aztán meg a frászt...
2012. okt. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
hát nemtudom, exem is megmondta h 1 évig félt tőlem, mert olyan huncut vagyok és félt attól hogy pasizok mellette... vagy hogy hülyeséget csinálok magammal..:D
2012. okt. 22. 11:15
 4/28 anonim ***** válasza:
hülyeséget csinálsz magaddal???:DD
2012. okt. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

EMO ?


Lehet a kinézeted miatt, hogy úgy öltözködsz mint a ZP előtt piáért térdelő ribancok ?


A kék hajú lányokat kb énis ennyire tartom..


Ne haragudj nem tudom hogy nézel ki, de valószínűleg a külsőd miatt van ez.


22F

2012. okt. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
szőke haj, kék szem, kicsit duci vagyok...:D kicsit perverz a fejem, de nemtudom mi lehet a gond.:D
2012. okt. 22. 11:19
 7/28 anonim ***** válasza:
Álomcsaj
2012. okt. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
60%
egoista vagy, aki képtelen ésszerű kompromisszumokra. az "őrült" az csak magyarázkodás, önszépítés. valószínűleg szép sem vagy. persze, hogy nem kellesz senkinek. az ilyen belemagyarázásokat felejtsd el és próbálj vonzó lenni.
2012. okt. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
39%
de gáz vagy :DDxd
2012. okt. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
lehet, hogy nem vagyok szép, de nem vagyok pattanásos ronda fogatlan sem. egoista sem vagyok, utálom magam. nem találok ki ilyeneket, hidd el már mondták páran, hogy milyen őrült vagyok... túl izgalmas...:S
2012. okt. 22. 11:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!