Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok? Már vagy 4...

Miért nem fogyok? Már vagy 4 hete fogyizok és nem akarnak a kilók lefele menni. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Reggelire általában 2 szelet abonett kenyeret eszek 1 sajttal, vagy sonkás szalámival, hozzá 2 paradicsom 1 paprika.

Tízóra gyümölcs, joghurt

Ebéd: csirkemell, vagy hal, meg zöldségek, barnarizs, mikor mit.

Vacsira: abonett kenyér, zöldségek, gyümölcslé

Felváltva eszek mindent. Kenyere egyáltalán nemi is eszem. Bicajózok a szobakerékpáromon minden nap 1 órát közepes tempóval, olyan 18-20 km sebességgel.

Nem tudom mit csinálok rosszul? Segítsetek létszi!!


2009. júl. 12. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Azért mert még mindig sokat eszel.Ha tényleg fogyni szeretnél,akkor a jelenleginél kevesebb ételt-kalóriát kellene bevinned a kis szervezetedbe.Ez kicsit matematika ,ha a bevitt kevesebb, mint amennyit egy nap elégetsz,akkor van a fogyás.
2009. júl. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nemed? súlyod? magasság?

Fogytál előtte?

tekered minimum megállás nélkül 45percig azt a szoba bicikliit?

2009. júl. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Változott a tested valamit? Nem lehet hogy izmosodtál? És kilóra meg ugyanannyi vagy? Esetleg még mindig valóban túl sokat eszel, vagy a korábbi étkezési szokásokhoz képest drasztikusan lecsökkentetted a bevitt energiamennyiséget, és most a tested pánikol, hogy éhenhalsz...
2009. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Egyet kell értsek az első válaszolóval, én is fogyókúrázok, de én a negyedét eszem amit te! És mennek is lefele rólam a kilók, nem vagyok rosszul egyáltalán. Napi kétszer eszek, pl délelőtt eszek mondjuk főtt ételt, akármilyet (rizs meg hús, vagy krumpli meg hús) desszertnek megeszek egy joghurtot hozzá, aztán este meg vagy görögdinnyét vagy almát vacsorázok. Fantasztikusan érzem magam, a gyümölcsök miatt folyamatosan járom a WC-t, nem vagyok felfújva, több az energiám is, és rohamosan szabadulok meg a kilóktól. Te sajnos túl sokat eszel 1 nap! Azt kell mondjam ez nem egy fogyókúrás napirend hanem egy átlagos, egészségesen étkező ember napi étrendje!
2009. júl. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Este ne legyen cukrozott gyümölcslé, csak zöldség, vagy hal. Sajtot is felejtsd el, meg a szalámit is. A bicózás alatt mérd a pulzusod, 130 körül kell hogy legyen végig. Iktass be reggel zabot az étkezésedbe, az gyorsítja az anyagcserédet, és javítja a székleted. Szedj vitamint. Ja, és csinálj hetente fényképeket. Ilyen diéta mellett kizárt, hogy nincs változás, de ez nem biztos, hogy kilókban jelentkezik.
2009. júl. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Nem szeretnék megbántani senkit,de most komolyan mondjátok,hogy a hölgy túl sokat eszik???A diéta vagy fogyókúra az egy étrendcsökkentés,illetve pont az a lényege,hogy elhagyja a zaftos,hizlaló pörkölteket,meg a 20 dkg-s rántott húst(amit egyébként én speciel imádok),és nem kell éhen halni!Reggelire két szelet abonett kenyér,egy kis felvágottal és sajttal egyáltalán nem sok,a csirkemell és a zöldségek semennyire sem hizlalnak!!Szóval én is inkább gondolom azt,hogy izmosodni kezdtél,mint sem hogy semmi hatása nincs az étel megvonásának!Nem feltétlen kell minden nőnek 45 kg-nak lenni,még ha azt gondolják,ma ez az elvárás!Viszont,ha tényleg nem megy ,én tudom ajánlani a káposztaleves diétát,borzalmasan meg lehet utálni a káposztalevest,de én egy hétig csináltam csak ,nekem 4 kg ment le tőle,de nehezen két hétig is ki lehet bírni!

[link]

Sok sikert!

2009. júl. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11:35: nem mondta senki, hogy sokat eszik, de ő maga írta meg, hogy 4 hete csinálja és mégsem fogy tőle. Akkor valami csak hibázik a rendszerben! Vagy neki genetikailag nehezebb a fogyás, vagy a mennyiség túl sok a fogyókúrához. Csökkenteni kell a napi adagot, ha 4 hét alatt nem mozdult meg a mérleg alatta, eztán se fog ha nem csökkenti a kalóriákat!
2009. júl. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!