Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a nagyobb bűn egy kapcsolatban? Ha megcsal a párod, vagy ha agresszív veled?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
az agresszivitásra (nem tettlegesre) lehet magyarázat,a megcsalással elárulod a párod
2013. máj. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vele lehetne aggresszív egy ideig mondanám magamba, "hadd mondja nem érdekel" ha meg nagyon támadó már akkor leüvöltöm a fejét és tuti felfüggeszti ezt a cselekményt. Mivel alapjáraton nagyon halkan beszélek elég ijesztő tud lenni mikor tele torokból ordítok valakivel.
2013. máj. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tettleges agresszivitásra gondolok
2013. máj. 23. 11:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor csak annyit várok el, hogy ne hívja rám a feminista kommandót, ha arányosan visszaadom neki...
2013. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ. A páromból sokszor előtör az agresszió, ilyenkor pl. beleharap a karomba, vállamba, most is tele vagyok fognyomokkal. De az engedélyemmel csinálja.

Azt pontosan tudja, hogy ha csak egyszer is megütne, repülne. El is hiszi, a saját anyámmal is megszakítottam a kapcsolatot emiatt.

A megcsalás érdekes kérdés. Nekem magával a testi kapcsolattal nincs problémám, mindenki megbotlik, ki így, ki úgy. De ha hazudozik, arra nincs mentség. Szóval ha megcsalt, de gerincesen elém áll és azt mondja, ne haragudj, de megdugtam a Katit, nem mondom hogy örülök neki, de meg tudom bocsátani. Egyszer, max. kétszer, azért az, hogy rendszeresen csaljon, nem menne.

De ha hazudozik és úgy bukik le, pláne ha mástól hallom vissza, akkor helyből repül.

2013. máj. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálam mind a kettő válóok.

De talán az agresszió súlyosabb...a megcsalásban ott lehet az is h én nem adok meg neki valamit, vagy a kapcsolat ellaposodott ezért keres izgalmat máshol.

Míg az agresszió célja az önzőség, zsarolás, és a fájdalom okozása...

2013. máj. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha agressziv.
2013. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az agresszivitás. Persze a megcsalás sem jó, de ha már választani kell, melyik a rosszabb...
2013. máj. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az agresszivitás rosszabb. A megcsalás valahol önzőség, magának akar valami pluszt, valami jót, és ezzel megbánt téged, de az esetek többségében nem szándékosan, és végig se gondolja, hogy fájni fog neked ez; az agresszivitással viszont konkrétan kárt akar tenni benned.


Egyik se jó, de szerintem ez rosszabb.

2013. máj. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
agresszivitás 22l
2013. máj. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!