Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek ezzel a helyzettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel? Szerintetek van úgymond remény?

Figyelt kérdés
Év elején léptem ki egy több, mint 4 éves kapcsolatból. Az ok az volt, hogy az exem több lánnyal megcsalt, amikor ezt megtudtam, azonnal szakítottam. Viszont már a kapcsolat utolsó, problémásabb időszakában kölcsönös vonzalom alakult ki egy barátjával, de természetesen sosem volt köztünk semmi, azt hittem, ez csak egy fellángolás, ami miden hosszú kapcsolatnál előfordulhat. De most, hogy vége lett az exemmel, elkezdtünk közeledni egymáshoz ezzel a sráccal, csók, randik, hosszú beszélgetések. A fiúnak viszont lelkiismeretfurdalása van az exem miatt, ezért elmondta neki egyenesen, hogy mi történt köztünk, mire ő kiakadt, csesztette folyamatosan, megjegyzéseket tett, érzelmileg zsarolta kb. Ennek ellenére igazából midnen jól ment, nem jártunk, nem is akartunk még összejönni, mert megy ki Angliába, bizonytalan időszakra, csak élveztük egymás társaságát. DE hirtelen pálfordulása volt,és azt mondta nekem, hogy bármennyire is kedveljük egymást, nem hallgathat a szívére, az eszére kell hallgatnia, nem jöhet össze a barátja exével, pláne úgy, hogy itt ez a külföldi út is... ezt megbeszéltük, de utána is találkozgattunk, megtörtént köztünk "az" is, de most, hogy kb pár hét van a kiutazásig, keveset beszélünk meg találkozunk, de ha igen, akkor minden olyan jó...puszilgat, simogat, hozzámbújik, átölel, szinte alig akar elengedni...én meg össze vagyok zavarodva, nem tudom, hogy most vajon azért találkozunk kevesebbet, mert a sok kiutazási teendő mellett kerülni akar engem,meg lekoptatni, hogy ne keveredjünk érzelmi szálakba, vagy csak rémeket látok? Egyáltalán, hogy látjátok ezt a helyzetet kívülállóként?
2013. máj. 23. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy látom, hogy még mielőtt kiment, megpróbálta a lehető legjobban kiélvezni a helyzetet, ami őt hozzád fűzi. Most pedig, hogy közel a végső időpont, próbál kilépni belőle, hiszen kitudja...az is lehet, hogy soha nem jön már vissza. Nem tudom mennyire lovaltad bele magad, de ez már akkor halálra volt ítélve, mikor kiderült, hogy ő külföldre megy.
2013. máj. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Noss valamennyire értelmes lánynak tűnsz az írásod és a megfogalmazásod alapján.

Az exed megcsalt, csessze meg ne szóüljon bele abba h kivel vagy , a haverja ráadásul rendes volt mert elmondta neki megbeszélte volna vele normálisan.

Ő az akinek nincs joga kötekedni.


A másik, mivel értelmesnek gondollak :)

Így légy nagylány és találkozz ezzel a sráccal és beszéld meg vele a problémáidat, amikre tőlünk választ vársz vagy tippet.

2013. máj. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbálom nem belelovallni magam persze, meg tény, hogy ez a külföldi út időtartalma egész bizonytalan, talán még az, hogy megy-e...természetesen vele is beszélek erről, csak kíváncsi vagyok, hogyan látják ezt mások kívülről, egyáltalán van-e értlme próbálkozni beszélgetéssel,meg ezzel az egésszel. Mert én személy szerint nagyon kedvelem őt, és ő is azt mondta, kedvel engem "úgy".
2013. máj. 23. 13:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát biztos van aki képes várni és elviseli a távkapcsolatokat. De én nem.

De neked kell tudnod, hogy tudsz e várni rá fél vagy akár 1 évet, és addig csak net...ami szerintem elég kevés és értelmetlen. Addig bepókhálósodsz meg csak a féltékenység lesz benned egy idő után..

2013. máj. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!