Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az új férjemmel 2 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új férjemmel 2 hónapja élünk együtt. Előző házasságomból van egy 16 éves fiam. De ők ketten valahogy nagyon nem férnek meg egymás mellett, mindig ellezdenek vitatkozni. Hogyan állítsam le őket?

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 00:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sehogy nem tudod. A fiad nem fogadja el apájának, csak egy betolakodónak, a férjed meg nem fogadja el fiának mert nem az ő vére. Idővel talán megkedvelik egymást, de erre szerintem kevés az esély.
2013. febr. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%

azt írod új férjed? akkor megkérdezhetem, hogy mióta elkezdted ezt a kapcsolatot hogyan álltak a viszonyok? a fiad is változik, nem egyszerű

viszont nem volna gond, ha a fiaddal beszélnél, akkor mikor a férjed nincs otthon, mert ezt tudod, hogy így tönkre tesz a fiad is mindent, főleg ha okoskodik N

2013. febr. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

2-es válaszolón ledöbbentem, azon meg főleg hogy nő.

Beszéljen a fiával, mert tönkre tesz mindent?

Elég durva hogy neked a kan fontosabb mint a gyerek. Mi van ha a férj a bunkó? Arra nem gondolsz? De igazad van inkább a gyerek kussoljon, nehogy kan nélkül maradjon!

2013. febr. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
Anyámnak is fontosabb az új csávója mint én, el is költöztem. Mindig beleugatott a csávó mindenbe, mintha pótfater akarna lenni, pedig semmi köze ahhoz, hogy én mit beszélek anyámmal. Itt is ilyesmi lesz a baj, de nem tudom mit csodálkozol azon, ha nem akarja elfogadni, a csávó ne ugasson semmibe bele és szent lesz a béke, talán.
2013. febr. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, az elején nem volt bajuk egymással. Nemrég kezdték el ezt az egészet. Végülis megértem hogy nehéz elfogadni, de ennyire azért nem kéne mindig egymásnak esniük. Megpróbáltam győzködni hogy ezzel nem mennek sokra, de nem nagyon érdekelte őket.
2013. febr. 25. 09:19
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

A 16 év elég kritikus időszak. NEm csoda, hogy a gyerek ki van akadva. Én se díjaznám, ha anyám összeállna egy másik f*sszal, aki elkezdene keménykedni velem.

Ráadásul sok ostoba nő az új faszit választja, a gyereket pedig leszarja.

2013. febr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A legfontosabb hogy egyik mellett sem szabad nyíltan kiállnod, mert a másik csak még jobban féltékeny lesz, még inkább keresztbe tesz. Erősítsd mindegyikkel azt a területet, amiben a legstabilabb a kapcsolatod, aztán jöhetnek az egyéb, rizikósabb dolgok.

Megoldás lehet, hogy ha megmondod az új férjednek, hogy ha baja van a fiaddal akkor azt neked mondja meg először és te majd intézkedsz. Ugyan ezt a fiaddal is megteheted.

+ jó lenne megvizsgálni mi bajuk pontosan egymással, főleg a fiadnál milyen benyomást kelt az új családkép. lehet téged akar megvédelmezni, esetleg úgy érzi ő a férfi a háznál ezért nem szólhat bele más a dolgába.

2013. febr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt te sehogy nem tudod megoldani. Főleg egy kamasszal nem. Ha neki nem szimpi akkor te tehetsz bármit. Vaaagy, esetleg kipuhatolózhatnád ki mit szeret, hátha van közös bennük. Elég csak egy dolog, utánna a dolgok mennek magtól.
2013. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sok a tesztoszteron, az a baj.


DE! A férjed a felnőtt, igenis mondd meg neki, hogy állítsa le magát, és nyelje le a békát, ha meg a fiad viselkedik minősíthetetlenül, akkor vele is közöld, h hol a helye.


Ez a szitu engem arra emlékeztet, mikor megpróbáltam kék kandúrt összeszoktatni :D


JA!


A pasi a haverja és ne az apja akarjon lenni a gyerekednek. NE hagyd neki, h bámiben is döntsön ami a gyerekkel kapcsolatos, az a te dolgod. Tisztázzátok a hatalmi viszonyokat, de rohadt gyorsan.

2013. márc. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó! Jó! A gyerekem a legfontosabb. De például az én nagy fiam is próbált már egymás ellen hangolni az Apjával. Volt egy vitánk amibe szembefordított minket. Pedig itt Édes Apáról és fiáról van szó.
2013. aug. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!