Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg szoktátok kérdezni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg szoktátok kérdezni, hogy járna-e veletek a lány, vagy csak "egymás mellett ragadtok"?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Paraszt gyerekek szoktak ilyen kérdést tenni a lánynak.
2013. jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem szoktam. Általános iskolás korban talán még elmegy ilyet kérdezni.
2013. jan. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Az tényleg csak 15 évesen játszik, hogy "Akkor most járunk?"


Később már csak kialakul. Talákozgattok, randiztok, elcsattan az első csók. Innentől normális embernek egyértelmű, hogy összetartoztok:)

2013. jan. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sosem kérdeztem meg. Bár a lányok még ezt is szeretik hallani.

Felesleges a kérdés és nem is lehet jól időzíteni.

2013. jan. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem meg, mert mi beszélgettünk arról, hogy akkor hogy is áll a kapcsolat, aztán mondta, hogy mivel még nem kérdeztem meg ezért ő se tudja, aztán megkérdeztem, igent mondott és nevettünk egyet. Bár előtte sose kérdeztem meg, csak egy idő után egyértelművé vált
2013. jan. 8. 09:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jól esett volna egy "Lennél a barátnőm?" vagy "Járnál velem?" kérdés, de eddig senki nem kérdezte meg, csak 'egymás mellett ragadtunk'. Persze jó volt, és ennek semmi negatív következménye nem volt természetesen, csak akkor jól esett volna :D
2013. jan. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ez se volt jól időzítve, csak úgy megkérdeztem. Végülis vicces volt, túlestünk rajta, és hivatalosan is egy pár vagyunk és így legalább tutira tudjuk azt hogy melyik naptól kell számolni a dolgot
2013. jan. 8. 11:11
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nálam az első szextől számít kapcsolatnak, ha még többször megismétlődik. Ezt nem kell megkérdezni. Ha többször volt jó találkozás mindkettőtöknek, a többi úgyis alakul, de kapcsolat csak szex után.
2013. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Szerintem mindenképp fel kel tenni ezt vagy egy hasonló kérdést mielött mondjuk a lány azthinné együtt vagytok a fiú meg más lánnyal is kavar.Ezt muszáj tisztázni akkor is ha kínos
2013. jan. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves naiv utolsó!

Egy kapcsolat a csóknál ill. a szexnél kezdődik. Ha nincs párom, akkor ismerkedek akivel csak lehet. Ha komolyabbra fordul az egyikkel, akkor a többit hanyagolom.

Azt csak észreveszed, hogy megtörténnek a dolgok.

Azt senki nem fogja mondani, hogy nem járunk, csak duglak. Nem attól lesz hűséges, hogy azt mondja, amit hallani szeretnél.

2013. jan. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!