Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nem érzitek ezt baromi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nem érzitek ezt baromi cikinek?

Figyelt kérdés
Akinek nem inge ne vegye magára. De amiket most látok manapság elborzadok. Bográcsozás, előkészületek. Krumplipucolás. Komolyan van olyan ember aki nem bír egy rohadt krumplit megpucolni, szerintem ez annyira égő... -.- Főleg ha már vagyunk 18-20 évesek. A másik meg hogy a piacon nem tudják megkülönböztetni a zellert meg a karalábét. Az hogy egy gomb felvarrása is nehézségeket jelent valakiknek arról nem is beszélek... Ti is ismertek ilyen embereket?

2013. máj. 23. 23:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Persze hogy a mai lányok nem pucolnak krumplit. Végén még letörik a műkörmük.
2013. máj. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A legtöbben azért ha rá vannak kényszerítve, elvégzik ezeket a munkákat; amíg otthon laknak szülőkkel, addig a legtöbben nem érzik szükségét annak, hogy ezeket megcsinálják, mert van más. Ha elköltöznek, úgyis megtanulnak mindent, mert akkor nem lesz aki elintézze helyettük.
2013. máj. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ezek nem olyan skillek, amikhez gyakorlat kell egyrészt, másrészt nem tartok senkit nőbbnek azért, mert asszonyos, de én szeretek sarkítani.
2013. máj. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem egy ilyen ismerősöm van.. volt egy jó barátnőm,aki ugyan rendszerető, főzni is tud, de egy gombot nem tud felvarrni a kabátjára..engem kért meg,mert az anyukája nem volt épp otthon :DD

Hál'istennek én nem ilyen vagyok, olyan suliba jártam,ahol már alsóban megtanultunk varrni, hímezni,kötni,stb.. főzni is tudok,ha kell bár csak azt csinálom meg szívesen,amit szeretek,mert jó közben eszegetni :P :)

Nem étetem egyébként,hogy az ilyen házias dolgok miért okoznak akkora problémát sokaknak, még csak ész sem kell hozzá igazán.. szerintem inkább a lustaságról lehet szó...

2013. máj. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

* értem


bocsi :)

2013. máj. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

de, baromi cikinek találom az ilyen lányokat. szerencsére én sem vagyok ilyen, én szerintem 15 évesen is fenn tudtam volna tartani egy háztartást.

19L

2013. máj. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
jó ezekbe én is bénázok..
2013. máj. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kollégiumban laktam évekig a fősuli alatt. Nem egy lány jött hozzám, hogy: tudod hogyan kell tésztát főzni? Na, itt kezdődik a probléma. A tészták többségén kapásból rajta van, hogy hogyan készül XD. A női ismerőseim többsége nem ért az ilyesmihez, azt mondják, hogy felesleges megtanulni, úgy is gazdag férjet találnak és majd alkalmaznak más embereket:D Két bátyám van ,de ugyanúgy értenek a főzéshez, háztartáshoz, mint én.
2013. máj. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Anya nagyon solat dolgozik, mert a pasija ingyen él nálunk. Hiába van jó munkája és keres 3x annyit mint ma egy átlag ember, ránk szinte nincs is ideje.

Bevallom, a sütés-fözés nekem se megy, azt az öcsèm csinálja, én meg fent hordozom a hugom haza edzésröl, meg vásárolok, és takarítok (emellett én is edzek), de talán egy krumplit meg tudok hámozni.

Ismerek nem egy ilyen csajt, de ha ti se lennétek rákényszerítve, mikor jutna eszetekbe leülni pl krumplit pucolni? Amikor unatkoztok, ez az elsö, ami eszetekbe jut? :O

Nna mindegy... erröl az a véleményem, hogy elöbb-utóbb mindenkinek meg kell állnia valahogy a helyét, az egy másik kérdés, hogy a kedves szülök hogy készítik fel rá... mert szerintem egyik véglet se jó...

2013. máj. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
HA valaki 18 éves koráig egyszer sem kerül olyan szituációba hogy krumplit pucoljon önmagában ciki. De ez már a szülőnek is.
2013. máj. 26. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!