Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évek múltán már felesleges?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek múltán már felesleges? Előjöhet a szikra vagy mindenkit más elé sodort az élet?

Figyelt kérdés

Régóta ismerek egy srácot és megvolt köztünk az a bizonyos szikra,vonzottuk egymást,összepasszoltunk,de nem jöttünk össze. Nekem azóta volt egy hosszabb kapcsolatom,ami alatt nem beszéltünk,nem volt köztünk semmilyen kapcsolat a sráccal. Most egyedül vagyok, szerintetek elmúlhatott a régi varázs? Vagy ha két ember vonzódik egymáshoz az nem változik? (az én esetemben ez nem változott,de vajon ő is így gondolja?)

esetleg személyes tapasztalatot is meghallgatok.


2013. máj. 24. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok ember van úgy, hogy még mindig sokat gondol egy régi szerelmére.

Szerintem keresd fel, én tudok rá példát, hogy éveket várt a srác, aztán mégis összejött neki a lánnyal.

2013. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi évek után kerültünk össze. Akkor részéről megvolt a szikra, én kapcsolatban voltam, aztán amikor annak vége lett, meghódított :)
2013. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mi a párommal 8éve ismerjük egymást és eleinte utáltuk egymást!

majd 4-5 év kimaradt nekem párkapcsolatom volt ő sitten ült, majd összejöttünk és családunk lett :D

2013. máj. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
sose add fel ! Egy próbát megér ! :)
2013. máj. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes esélyt adni a dolognak. Én is így voltam ezzel, találkoztam valakivel még évekkel ezelőtt, csak nekem komoly kapcsolatom volt akkoriban így leépítettem az illetőt (amit ma már nagyon bánok). Aztán újra találkoztunk pár hónapja, de sajnos az én esetemben nem végződött jól a dolog, kiderült, hogy most neki van komoly barátnője én pedig csak szexre kellenék neki, mert bár már csak megszokásból van a csajjal, nem akarja felrúgni a kapcsolatot. Most tehát nagyon szenvedek. Hát remélem, te nem így jársz:(
2013. máj. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Költőnő? ***** válasza:

a szexuális vonzódás tud sztem szelídülni, de nálam nem múlt el pl

h egyéb lehet e az meg elég sokmindenen múlik, ugye:)

2013. dec. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!