Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy Isten 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy Isten 21 év alatt sosem sodort az utamba igazi szerelmet, csak olyan rövid kapcsolatkezdeményeket, amikből nem lett semmi?

Figyelt kérdés
Eddig életem legtöbb pillanatában volt olyan fiú, akivel bontakozott valami, de rendszerint mind véget ért, mielőtt még elkezdődhetett volna... Nem egyéjszakás kalandokra értem ezt, olyannyira, hogy még szűz is vagyok. Miért van ez? Isten azt szánja, hogy sose tapasztalj meg, milyen igazából szerelmesnek lenni? Nyugodjak bele? L21
2012. dec. 19. 23:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Inkább addig is, míg eljő A Herceg, arra koncentrálj, hogy az eddigi kapcsolatkezdeményeidből mit tanultál, milyen tapasztalatot szereztél.
2012. dec. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
ne istenre bízd a párkeresést hanem magadra
2012. dec. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Először is nyugodj bele, de nem kell feladni. Biztosan azt szeretné, hogy megtaláld a párod. Türelem, kitartás és bízz magadban. Csak ne kapkodj. Nyugi.
2012. dec. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
basszus, mintha ezt a kérdést én írtam volna ki... sőt, épp ilyen hangulatban vagyok most én is, hogy egyre rosszabbul bírom a magányt. és nekem is csak olyan kapcsolataim voltak, hogy el sem kezdődött, de már véget ért. csak én még "csak" 20 éves múltam... 20/L
2012. dec. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
39%
a 2. jól szólt.Vicces hogy "Isten"-től várod azt hogy elvezesse hozzád az igazit...Inkább cselekedj,ne hidj a mesékben.
2012. dec. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem szabad feladni, nekem meg egyáltalán nem volt még kapcsolatom. Rövidek se, semmi. 19/F
2012. dec. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Na, ez a baj a kereszténységgel. Hogy hülyét csinál az emberből. És szegény Istenből is. Gondold már meg: Isten jó? Szerintem csakis jó lehet, ha már egyszer Isten. És akkor miért akarna neked rosszat? Főleg, hogy a saját képmására teremtett.

Istennek semmi köze a te párkapcsolataidhoz. Max. annyi, hogy azt akarja, hogy legyél boldog, de neked kell megtalálni az utat. Több oka is lehet, hogy eddig így jártál. Lehet, hogy a szüleid is nehezen barátkoztak, ilyen "fajták", ezt örökölted. Lehet, hogy a tudatalattidban félsz a kapcsolattól, és csak a felszínen akarod, mélyebben nem, ezért nem jön össze. Az is lehet, hogy egyszerűen véletlenül alakult így eddig. Tök mindegy, lehet rajta változtatni. Megírom, ha érdekel.

2012. dec. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ha gondolod beszélgethetünk. 6. voltam
2012. dec. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
En 31 vagyok, ugyanezzel a problemaval:(
2012. dec. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%
Érdekes hogy Istent ebbe belekevered. Mert ez csak rajtad múlik. Szerintem a hozzáállásodon kellene leginkább változtatni.
2012. dec. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!