Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt állítja csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt állítja csak én tetszek neki mint nő. és hogy nincs szép, se csinos rajtam kivül. Mennyire hihető?

Figyelt kérdés
a barátom több hónapja azt állítja hogy egy lány se tetszik neki. Szerintem csak mondja, hogy kedveskedjen.Nincs olyan férfi aki ha nagyon szerelmes, is ne mondja, vagy gondolja más nőkre hogy szép vagy csinos.De ő azt állítja hogy rajtam kívül nincs egy darab nő se aki szép se jól néz ki. szerintetek?
2013. máj. 24. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolúte hihetetlen.
2013. máj. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt hívják szerelemnek... Vaggy quva nagy hazugságnak!
2013. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki jajj...persze lehet hogy más szépségét is elismeri, de ha nincs gondotok a kapcsolatban, ne agyalj ezen. Örülj hogy szeret.
2013. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amíg szerelmes addig nagyon is hogy csőlátása van de nemcsak a férfinek, hanem mindenkinek.


Legalábbis mikor én beleszerettem a volt kedvesembe és nagyon friss volt a dolog, emlékszem elment mellettem az a srác, akiről úgy véltem ő abszolút tökéletes. Minden férfi és minden sztárocska elbújhat mögötte a bozótosban. És akkor vettem észre, hogy nem olyan jó pasi mint hittem. Szép szép de valami nem stimmelt vele.


Szóval a szerelem felül ír mindent normál esetben :D

2013. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most meg ez a baj xD hihetetlen,hogy egyes nők mit nem tudnak gondolni
2013. máj. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az jobb lenne,ha azt mondogatná,hogy mennyire csúnya vagy?:D Akkor meg azért írnál ide,hogy megkérdezd,miért van veled,ha ilyeneket mond:)
2013. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én már nem hiszek ilyenekben. Másokra fantáziált... közben amíg ezzel le nem bukott, folymatosan azt mondta: csak én tetszek neki stb. Gondoltam, hogy nem így van, de hogy annyi másikat, azért lesett... nagyon fáj. Én már semmi ilyet fel sem veszem amikor ezután még mondja csak én tetszek? Ja... De inkább már azt szokta mondani: csak én kellek (márhogy meg azért nem csal a valóságban). Még jó! De már nem tudom elhinni hogy biztosan nem. Másfél évig elhittem 100%osan.


Annyira fáj, ahogy megláttam a kérdést, feljött minden rögtön. :( Még soha senkinek nem voltam én a legszebb, csak engem lásson legalább pár hónapig. Mindig az derült ki, hogy nem. Nekem meg csak ő volt. Erre ezt kaptam. Szerinte nem volt jelentősége, azok nem számítanak. De...

2015. szept. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!