Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ezzel a szerencs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a szerencsétlen érzéssel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy őrülten beleszerettem valakibe, aki sose lehet már az enyém. És talán éppen ez miatt nem megy ki a fejemből, a szívemből. Folyamatosan rajta jár az eszem, nem érdekel már senki és semmi, csak ülök itt egyedül és rá gondolok :((((

Még ha beszélnek hozzám, akkor is csak testileg vagyok ott, lelkileg nem. Még akkor is ő jár a fejemben.

Lassan úgy érzem, kezdek bekattanni :(((


És az csak hab a tortán, hogy még barátom is van, de annyira nem szeretek már vele lenni, csak valamiért nem tudom neki megmondani. Mindenki annyira szereti a családban... csak én nem :( Egész életemben egy nagy senki voltam és mindenki kiakadna, hogy még őt is eldobom :(((


Már azon gondolkodom, hogy dilidokihoz kéne járnom. Mert ez így nem mehet már tovább, tiszta ideg vagyok :(


Van valami ötletetek, hogy javíthatnék a hangulatomon? :(


CSAK NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK!!!


2013. máj. 24. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet már a tied?

Kort és nemet nem írsz? Kíváncsi lennék.

Az meg hogy szenvedsz csak a barátod mellett, semmi értelme, beszéld meg a többiekkel, hogy miért szakítasz, bár nem hiszem, hogy megharagudnának rád amiatt, mert kiszerettél belőle, tudják ők is, hogy akkor annak semmi értelme.

2013. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pain for Pleasure ***** válasza:

Először is, ha már nem szereted a barátodat, akkor szakíts vele minél előbb, mert így kicseszel vele rendesen. Add meg neki a lehetőséget, hogy találjon olyant, aki viszont szereti őt.

Miért nem lehet közted és a másik tag között semmi?

2013. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én lány vagyok és 25, a barátom 34, a másik srác meg 30 :(


Hát az úgy volt, hogy egy fórumon keresztül ismertem meg, ott írt rám privit és elkezdtünk beszélgetni. Nekem az adatlapomon is fel volt tüntetve, hogy foglalt vagyok és persze nem is arról szólt a beszélgetés, hogy kinek mije van.

Aztán egyre szimpatikusabbak lettünk egymásnak, amíg a barátom rá nem írt és el nem mondott mindennek :(

Nagyon röviden ennyi :(

2013. máj. 24. 17:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj... de elég szerencsétlen vagy.


1. a barátod reakciója teljesen érthető.

2. attól mert a barátod bekavart még nem kéne "ejtenie". Szerintem komoly érzelmeket nem táplált irányodba.

3. nem vagy fair egyik pasival szemben sem. Nagy eséllyel esetpélda lehetnél a "hogyan ne alakítsuk magánéletünket" alias Bella Swan.


Megoldás: Szedd össze magad és kevesebb drámát kérünk!

Te az a tipusú csaj lehetsz aki romantikusnak kikáltott regényeken szocializálódott (súlyosabb esetben latin szappanoperákon).


Komolyan mondom. Legyél kicsit tökösebb. Teremts tiszta helyzetet. Barátoddal szakíts, a másikkal beszélj, és ne hagyd többet, hogy események a fejedre nőjenek. Mindennek az elejét vehetted volna ha nem játszod a Rozalindát.

2013. máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval.Ha nincs szerelem ,illetve ha már az agyadra megy a pasid akkor szakítanod kell.Tök mindegy mit szól ehhez a családod.Olyan pedig nincs,hogy szerelmes vagy egy emberbe akivel még soha nem találkoztál.Vele mielőbb ejtsd meg a találkozót.Máris rendben lesz a hangulatod.
2013. jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azóta már szerencsére javult a helyzet, a zene jó terápia :))

az csak hab a tortán, hogy volt szerencsém nyerni egy óriás pizzát az egyik rádióval, szóval attól teljesen feldobódtam :)

2013. jún. 4. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!