Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? A nekem tetsző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A nekem tetsző lány legjobb barátnői utálatos, indiszkrét r*bancok, akik azt élvezik, ha a számukra nem túl szimpatikus emberek életébe beleköphetnek!

Figyelt kérdés

Lehet hogy egyesek ezt csak hülyeségnek tartják, hogy ide kiírom és itt próbálok segítséget kérni másoktól, de a helyzet bonyolultabb, mint ahogyan elsőre kinéz. Van ugyanis egy kedves lány az osztályban, aki már több mint egy éve nagyon tetszik nekem (tudom, osztálytárssal nem kéne próbálkozni, én is ha tudtam volna türtőztetni magam, akkor most nem lennék ekkora sz*rban). De most már mindegy, lehetetlen lenne egyik napról a másikra kitörölni minden érzést vele kapcsolatban. Képzeljetek el egy állandóan mosolygó, életvidám, segítőkész és nem mellesleg szép arcú lányt, és akkor mindjárt rájöttök, hogy miért is rabolta el a szívemet. A probléma csak annyi, hogy a lány nagyon jó barátságban áll 2-3 olyan hülye r*banccal, akik ki nem állhatnak engem (természetesen idővel kölcsönössé vált ez az érzés). Mindez ráadásul csak azért van, mert rohadtul nem ismernek engem (biztos nem teregetem ki előttük életem minden percét, hát kösz, nem is fogom).

Egyébként akármi is lesz, el fogom mondani a lánynak, hogy mit érzek iránta, mert nem fognak ezek a hülye szukák ettől visszatartani. A probléma csak annyi, hogy ha lenne is esély rá, hogy összejöjjek a lánnyal, hát persze hogy a kis "barátnők" áskálódása teszi majd mindezt lehetetlenné :S

Hogyan tudassam a lánnyal az érzéseimet, és hogyan tudnám bebizonyítani neki, hogy nagyon más vagyok valójában, mint amilyennek ezek beállítanak előtte (mert mások nagyon nem érdeklenek, egye csak őket az irigység)? Normális válaszokat írjatok légyszi! Bocsi a kicsit idegbeteg stílusomért, de már nagyon elegem van belőlük, hogy tönkre akarják tenni az életemet...

17/F


2013. máj. 24. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmit. Kit érdekelnek? Nem velük akarsz járni, hanem azzal a bizonyos csajjal.


(A szöveget nem olvastam végig, nem érdekelnek a kisregények)

2013. máj. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért törődsz velük? Ha fontossá válsz a lánynak, akkor nem fog hallgatni rájuk. Te csak vele foglalkozz, senki mással.
2013. máj. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak a nagybetűst olvastam végig. Ha a legjobb barátnői ilyenek akkor a csaj is...
2013. máj. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, de az a baj, hogy a lány egyből elmondaná ezeknek az olcsó cafkáknak, onnantól kezdve meg már minden eldőlt sajnos.
2013. máj. 24. 18:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan biztos az, bízz magadban kicsit jobban. Egyébként arra is megkérheted, hogy ez maradjon kettőtök között addig, amíg meg nem erősödik a kapcsolat, és nyugodtan elmondhatod neki az okokat is.
2013. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4: Látod, ez az amit nagyon nem értek, hogy miért ezek a legjobb barátnői a lánynak, mert pont hogy TELJESEN KÜLÖNBÖZNEK egymástól. Ahogy az előbb is leírtam, a nekem tetsző lány egy kedves, szeretnivaló kiscsaj, ezek meg üresfejű plázap*csák, akik szinte minden este más majom ágyában hemperegnek. Hogy miért vannak mégis ilyen jó barátságban egymással, ezt sajnos én sem értem...
2013. máj. 24. 18:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a csaj tényleg olyan, amilyennek leírtad, és meg tudtad magad szerettetni vele, akk nyert ügyed van! Szarni fog a barinők véleményére! ;)

19/l

2013. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%

Figyi, lány vagyok, és van pár ilyen barátnőm nekem is. Ami nem azt jelenti, hogy hallgatok is rájuk! Ők is ilyen kicsit tengő életet élnek, az a szlogenjük, hogy 'tomboljuk ki magunkat, fiatalok vagyunk'. De én ettől függetlenül normális életet élek, és fél éve együtt vagyok a párommal, akit nagyon szeretek. Ő is félt, hogy "elrontanak"de sokszor bizonyítottam már, hogy amiért barátnőim, én nem vagyok olyan.

Mondd el a lánynak, amit érzel, és ne félj attól, hogy mit mondanak azok a szukák. Ha tényleg annyira normális lány,mint írtad, nem fog hallgatni rájuk, akármit is mondanak neki!

17L

2013. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!