Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a bátyám legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a bátyám legjobb barátja tetszik? Szerintem én is tetszem neki, de félek és szerintem ő is hogy a bátyámnak nem tetszene ha össze jönnénk.

Figyelt kérdés
A bátyám elég nagy darab és már fenyegetett meg gyereket mert bejöttem neki. Nem tudom mit csináljak. De amúgy a srác az aranyos és anyu is mondta már hogy jöjjek vele össze tehát csak a bátyám nem örülne neki.
2013. máj. 24. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélj a bátyáddal. Ne álljon a boldogságod útjába. Anyukádnak is szólhatsz, ha már úgy is beavattad.
2013. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A legjobb barátját csak nem veri meg a bátyád.

Ha tényleg annyira jó barátok, szerintem a srácnak meg kellene beszélni a tesóddal, hogy mit akar tőled, vagy hármasban kellene leülnötök megbeszélni.


17/L

2013. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ki a bátyád basszus? a főnököd? most komolyan félsz tőle? majd ha férjhetzmész akkor kéred az engedélyét????
2013. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen félek töle még akkor is ha tudom hogy nem ütne meg soha mert mégis csak a bátyám és mivel nem kis darab bármit kinézek belőle és most csak azért rossz mert a legjobb barátja és én meg a huga vagyok és a bátyók amugy sem szeretik nézni ahogy a hugukkal van egy srác és főleg hogy a legjobb barátja legyen akkor is kiakadt amikor csak rám nézett akkor micsinálna ha látna minket smárolni is ?
2013. máj. 24. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!