Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettünk egymásba a ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettünk egymásba a ex pasim egyik legjobb barátjával. Vajon van-e esély, hogy összejövünk?

Figyelt kérdés
A Tesó kódex alapelvei szerint persze nem történik közöttünk semmi már hónapok óta, de mivel nagyon sokat vagyunk kénytelenek találkozni (egy musical miatt, amiben együtt szereplünk, nagyon rosszul érezzük magunkat 5 m távolságból ( mivel mindig adunk így egy pofont a sz@rnak). A helyzetet csak bonyolítja, hogy az én exem is szerepel a darabban. Szeretnék vele lenni, de mivel ő egy megátalkodott, vaskalapos színész, ezért pompásan el tudja játszani, hogy Őt az érzelmei nem térítik le a helyes útról. Én nem vagyok ennyire erényes. Sajnos! Szerintetek ezek után van lehetőség összejönnünk? Vagy megint én/ő legyek a mártír, és adjam fel a lehetőségét annak, hogy összejöjjünk azért, hogy ne bántsuk meg az exemet, és vígan a szemébe tudjunk nézni, és ő se veszítse el mint barátot? Mint kiderült, nekem ő a Lelki társam is lehetne. (Eleve ezért mentünk szét az exel, mert megmondtam neki, hogy nem akarok hamis kártyákkal játszani, és szerintem így vagyok tisztességes vele szemben, és nem a szemébe hazudva, másra gondolva.) L21 F20

2013. máj. 23. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:

SZínház az egész világ!

Lenni vagy nem lenni? Ez itt a kérdés.

2013. máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak nehogy címlapsztori legyen az ügyből...
2013. máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a Tesó kódexet követve éltek,akkor hajrá :D
2013. máj. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oké, nem lesz címlapsztori! De ezekből még a véleményetek nem derül ki! :)
2013. máj. 23. 12:36
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem mindketten beszéljetek őszintén az exeddel, először ő, aztán te, és az alapján el tudjátok dönteni, nem bánná-e:) de sztem amúgy nem biztos, hogy nagyon bánná/bántaná ez a dolog ;)
2013. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem is igazán rajtad múlik, hanem a srácon. Neki kell eldöntenie, hogy megérsz e neki annyit, hogy kockáztassa a barátságát. Neki kell először is megbeszélnie az exeddel, hogy mit érez és az ex mit gondol az egészről. Ha tényleg jó barát, nem fog az utatokba állni. Persze függ attól is, hogy mennyi ideig voltatok együtt, egy több éves kapcsolat után lehet nekem is bökné a csőrömet... én voltam mindkét fél helyében már... volt amikor egy barátnőm akart összejönni a volt barátommal. mivel kevés ideig voltunk együtt, mondtam nekik, hogy próbálják meg, ez nem fog a barátságunk közé állni. persze amikor először láttam őket együtt, kicsit fura volt, de örültem nekik. Volt olyan is, hogy én jöttem össze egy másik barátnőm volt barátjával. Ő nem volt olyan elnéző mint én azelőtt, a mi barátságunknak vége lett. Szóval ez nagyon emberfüggő, ki hogy reagál egy ilyen helyzetre. Szerintem beszéld meg a sráccal, először is hogy ő hogy érez irántad, és ha szerinte is lehetne ebből kapcsolat, akkor beszéljen az exeddel. Azután meg javaslom, te is beszélj vele. De először mindenképp ő, hisz ő a legjobb barátja. Sok sikert!
2013. máj. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát nagyon köszönöm! Most kivárásra játszom! Ha lesz valami akkor nagyon boldog leszek, de ha nem, akkor nagyon szerencsésnek mondom el majd az exemet, hogy ilyen odaadó barátja van! Az egyik jó, a másik meg nem érthető!
2013. máj. 26. 00:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Én biztos nem jönnék össze egy barátom exével... Ez már csak a ti lelkiismereteteken múlik. Persze ha megegyeznek hogy nem probléma és csak mosolyognak rajta a későbbiekben hogy mindegyiknek megvoltál nincs probléma.
2013. máj. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez az utóbbi tetszik...bár kicsit morbid gondolat! Hát most úgy érzem magam, mint az exem maradék pizzája, amit ha a haverja elkutyerál tőle, akkor vonakodva bár, de odaadja. Na pizza sose voltam, még álmomban se. XD
2013. máj. 26. 01:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Felső szomszédom elvett egy lányt 8 hónapi ismerettség után (néztem rá bután). Rá 2-3 hónapra szétmentek. A srác miatt, vagyis a srác nem akarta az egészet, nem azt kapta, amire számított. A lány, tudva, hogy a sráccal haverok vagyunk, megkeresett engem, hogy segítsek. Sokat találkoztunk, végül segíteni nem tudtam. Ők végleg szémentek, el is váltak, mi összejöttünk. 8 évet voltunk együtt, nem jött össze a gyerek. 2006-ban mentünk szét.
2015. okt. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!