Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet barátságból szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet barátságból szerelem?

Figyelt kérdés

Ez így magában hülyén hangzó kérdés, de... én mindig magamból indulok ki, és pár hét/hónap ismerkedés után már el tudom dönteni, van-e párkapcsolati szempontból jövője a dolognak, vagy marad a haverság.

Most egy olyan helyzetben vagyok, hogy 4 hónapja "barátkozunk" (értsd: sok időt töltünk együtt, jól érezzük magunkat együtt, ugyanolyan gondolkodásúak vagyunk, el tudunk beszélgetni bármiről, eljárunk szórakozni együtt, testi kapcsolat is van). Nem volt eddig semmi gond, de megtudtam, hogy velem párhuzamosan egy másik nővel is kapcsolatban áll. Ő afféle alkalmi, régi elvarratlan szál...de akkoris... Ennek kapcsán kérdeztem rá, hogy mi milyen kapcsolatban állunk, és merre tartunk. Erre válaszolta, hogy nagyon jó barátok vagyunk, de azt még nem tudja, mi lesz ebből. Azóta rengeteg kérdés kering bennem. Létezik az, hogy még nem tudja mit akar? Egyáltalán, lehetséges, hogy ebből legyen párkapcsolat, vagy örökre maradunk a barát-zónában? Létezik olyan, hogy valakiben csak jóval később alakuljanak ki érzelmek? stb... 22/L


2013. máj. 24. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:

A legnagyobb szerelmek barátságból alakulnak ki.

Adj esélyt a dolognak, ha ennyire jól érzitek magatokat együtt!

N/28

2013. máj. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Létezik.

Bár nekem az a tapasztalatom ,hogy a fiúk nem babrálnak ennyit a lánnyal. Nekik kb. hetek ha nem pillanatok elegendő a válaszhoz.

2013. máj. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, igen , ohhh igen igen.
2013. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha szerencséd van,igen
2013. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem igaz.

A túl céltudatos fiúk nem barátnőt keresnek. Aki nagyon céltudatos és határozottan akarja a kiszemelt nőt, annak konkrét tervei vannak vele, ami nem szellemi kapcsolatra épül. Ritkán adatik meg az, hogy két ember nagyon nagyon egy hullámhosszon érzik egymást és már a kezdetektől megvan bennük a "mintha évek óta ismerném" érzése. A talajon maradva ez nem így működik és simán eltelhet hosszú-hosszú idő míg rájönnek arra, hogy akarják-e egymást úgy.

Persze nem azt mondom, hogy aki nagyon céltudatos azzal nem lehet hosszú időt együtt tölteni, mert minden klappolhat. Csak ott benne van a lutri.

És a kérdésre egy konkrét válasz: Én az összes barátnőmmel előtte inkább baráti kapcsolatban álltam. Az lehet, hogy csak 1-2 hónapja ismertük egymást, vagy épp 4-5, de sem benne, sem bennem nem volt meg a legelején az, hogy mindenképp lepedőt kell gyűrnünk együtt.. Aztán idővel megérett a meggy.

2013. máj. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
persze:) viszont szerelemből barátság már nem valószínű:))
2013. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
nem lehetséges. szerelem csak pénz alapon jön létre.
2013. máj. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) Mint írtam is, én mindig magamból indulok ki, és épp ezért is éreztem szükségét, hogy kiírjam ezt a kérdést, hogy lássak más nézőpontot is!:)
2013. máj. 24. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!