Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is ennyire nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ennyire nehezen megy, hogy egy olyan párt találjon magának akibe szerelmes lesz?

Figyelt kérdés

3 barátom volt eddig, ezen felül 4 sráccal randiztam és számtalan sráccal ismerkedtem neten. Egyiknél sem éreztem, hogy nagyon tetszenének. Vagyis az egyik srác, akivel randiztam, nagyon tetszett és éreztem, hogy őt tudnám szeretni, csak sajnos neki nem tetszettem...

22L


2013. máj. 24. 23:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, nagyon nehezen tudok igazán szerelembe esni. Most beleszerettem egy lányba, de van valakije :(.
2013. máj. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom :(
2013. máj. 24. 23:25
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát ja, nehezen. Valamiért taszítom az embereket és ők is engem.
2013. máj. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzet nálam is, de 18F.
2013. máj. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És idővel csak egyre nehezebb lesz, mert egyre több elvárásod lesz. De jól is néznénk ki, ha minden sarkon lenne valaki, akibe bele tudunk szeretni. Pont ez a szép benne, hogy kevés ilyen van, és meg kell találni.
2013. máj. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
"Nekem" az megy nehezen, hogy akibe szerelmes leszek, az Belém legyen szerelmes. Sajnos ilyesmi még sosem történt... 22l
2013. máj. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van, csak belém szeretnek kevesen.

Részben az alkatom miatt is, de teszek azért hogy jól nézzek ki, csak ez nem megy egyik napról a másikba, és egy idióta munkabeosztás mellett sem tudom a kajámat normálisan megoldani sajnos.

De mindegy.

Én is próbálkoztam már sok lánynál. 10 ből 7 lány mondta hogy bejövök nekik mert jó a belsőm, de a külsőm miatt még is bizonytalanok ebben, hiába tettem mindent meg, de mindegyik visszautasított.

Eddig két lánnyal jártam életembe, az egyikkel nagy volt a szerelem, 1,5 évig jártunk, csak sikerült nagyon durván összevesznünk, és szakítás lett a vége sajnos.

A másik lánnyal csak néhány hónapig voltam együtt, de neki csak addig voltam jó az ágyban is ameddig nem talált egy magának való babaarcú srácot, aki még bunkó is vele.

Sajnos ilyen az élet.

Most van egy lány akivel ismerkedek, a munkahelyemtől nem messze lévő kollégiumba lakik, amikor hétvégén vagyok bent, akkor rendszeresen átjön hozzám beszélgetni, meg már randink is volt. Nála talán lesz valami, csak nagyon jó nő, nagyon jól néz ki, és kedves aranyos, bájos, szóval az önbizalmam eléggé lefelé ment mert félek hogy elfog utasítani vagy egy másik srác elcsavarja a fejét, mert minden 2. férfi megnézi őt az utcán. És ez azért hátrány szerintem :S Bár kitudja, lehet még szerencsém.

2013. máj. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

De olyan sok embernek van párja körülöttem és mindenki fülig szerelmes. Én meg még soha nem voltam...


De akkor megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül! :) :(

2013. máj. 24. 23:36
 9/14 anonim ***** válasza:

"mindenki fülig szerelmes"


A nagy lószart csak azt mondják, hogy irigykedjenek rájuk.

Most gondolj bele, a környezetedben lévő épeszű emberek mikor mondják el, hogy baj van a kapcsolaton belül? Semmikor.

2013. máj. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. Én sem voltam még soha szerelmes, fogalmam sincs, milyen érzés lehet. Nem vagyok amúgy sem az a szerelmes típus. Azt se tudom, kibe lennék képes beleszeretni. 23 vagyok.
2013. máj. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!