Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak ti ütöttétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak ti ütöttétek meg vagy vertétek meg a párotokat? És, ha igen mikor, hol (helyszín), hol (testrész) és miért és mekkorát?

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én még nem, de apám nagyon sokszor megverte anyámat.
2013. máj. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 10inchhero ***** válasza:
100%
Nem (és senki mást sem), de éreztem már erős késztetést... pl. ok nélküli hisztizéseknél (20/f)
2013. máj. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer ráütött a kezemre kalapáccsal... mondtam neki, hogy nem kéne inni, mielőtt felszögeljük a falra a képeket...
2013. máj. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
soha
2013. máj. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Még nem, de mindennek eljön az ideje.
2013. máj. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szándékosan soha :)


Komolyra fordítva a szót: nem, és én sem ütném meg (vagy ahhoz már nagy mocsokságot kéne tennie/mondania), mert nem fair, hisz úriember nem üt vissza.

De az ütés alapjáraton nem megoldás, meg szavakkal is lehet bántani a másikat, ami néha sokkal jobban fáj.

2013. máj. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én se sose.


inkább lelki úton adom neki vissza.


Bár ha egy lány elkezdene pofozkodni meg ilyenek, akkor muszáj lenne durvulni.

2013. máj. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
hát engem nagyon nehéz feldühíteni meg elég nyugodt vagyok ha idegesítenek is inkább elmegyek onnan hagyom a dolgotsosem ütnék meg nőt, ha nincs rányomós okom...viszont van olyan eset amikor megtenném pl tönkretesz, kegyetlen módon megaláz vagy ellopná az egész életembe összegyűjtött tartalékaim......vannak helyzetek amik megkövetelik akomolyabb fellépést mert a szép szó már nem elég na :D egyszer mondjuk amikor fiatal voltam úgy kb 14 éves koromba viszont volt egy lány aki nagyon megalázott a barátaim ésmások előtt és kigúnyolt na akkor eldurrant bennem valami mert mintha nem uraltam volna testem ösztönösen cselekedett, odamentem lefejeltem összeborult bedagadt a feje meg agyrázkódása lett de utána elég kedves lett velem :D
2013. máj. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Költőnő? ***** válasza:
94%
Sohasem lehet olyan helyzet, hogy egy nőt ténylegesen megüssön egy pasi. Olyan lehet, h legszívesebben lekeverne egyet, de akkor inkább hagyja ott a fenébe, míg lenyugszanak mindketten.
2013. máj. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És ha rátámad a csaj, csak mert "éppen ideges"? Akkor tűrje el a csávója, hogy sz*rrá veri a csaj?
2013. máj. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!