Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? HazugságG...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? HazugságGal kapcsolatos.

Figyelt kérdés

A barátom azt akarja hogy: szóval az érdekünkben hazudjál

mert ÉN IS EZT TENNNÉM

ÉÉPP AZ VAN H NEM KÉNE KÉNYSZERÍTSELEK MERT MAGADTÓL KÉNE HAZUDJÁL......


AZÉRT H LÁTHASS MÉG ENGEM


DE HA TE ÍGY ÁLLSZ HOZZÁ AKKOR HAJRÁ


LEGFELJEBB ......


ÉRTED

EZS ZERELEM TE ID*ÓTA


ITT HAZUDNAK AZ EMBEREK HA KELL


PLÁNE ASZÜLEINEK


AZÉRT H EGYÜTT LEHESSENEK MÉG A PÁRJUKKAL BA*ZD MEGGGGGGGGGGG


DE BBENNED MÉG EZ SINCS MEG A ROHA*ÉK ÉLETBE


nem én kiabálok, csak idéztem, bemásoltam amit a barátom most írt.


20L, ő 19F



2013. máj. 25. 13:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ráférne egy kis nyelvtan és gépírás lecke.
2013. máj. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ha ideges vagyok (mint most is, még remegek is), akkor én is képes vagyok elgépelni a dolgokat. Pedig tanultam gépírni.
2013. máj. 25. 13:32
 3/20 anonim ***** válasza:

Amelyik pasinak ilyen ronda a szája, azért nem is kár.



Másik: én nem hazudoztam se pasi, se az államfő, sem a vis major miatt. Egyetlen egy dolog van akiért azt állítanám ha kell, hogy fiú vagyok, az pedig édesanyám.


Senki más ne is várjon ilyet el tőlem. Egyszer elkezded és soha nem kerülsz ki a hazugság folyamból. És ugyanakkor elveszted mindenki bizalmát, de ami a legrosszabb, hogy a sajátodét is. Egyszerűen a végén nem tudod a végén kiben bízz és kiben ne.

2013. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Az írás alapján egy retardált. Még csak értelme sincs annak, amit összehordott.
2013. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
SZÍVEM KÉRLEK BOCSÁSS MEG NEM AKARTAM ILYET ÍRNI KÉRLEK BOCSÁSS MEG, KÉRLEK, OLDJ FEL ENGEM, NEM TUDOK MEGINT RÓLAD ÉS EZ MEGŐRÍT ENGEM , KÉRLEK :'( :'(
2013. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Költőnő? ***** válasza:
ómájgád.....
2013. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

azért akarja hogy hazudjak: kivel beszéltem, miért sírok, mi bánt engem stb.

mert pl. most rosszul voltam és nem hitte el hogy ha reggel azt mondtam(délelőtt a telefonban) neki hogy hasmenésem volt. És azt hitte ez csak lekoptató szöveg, mármint az hogy utána írtam h csikar a hasam... kb. el se mehettem wcre.. :( írásaival kb. foggva szokott tartani, telefonban is.

De ilyen van akkor is ha nem vagyok rosszul, csak ez most kiéleződött.


Miért nem hisz nekem ennyire? Illetve miért akarja azt hogy másoknak hazudjak, látszólag a mi érdekünkben?? Utána meg nekem nem hisz sohasem. :'( :'( :'( ilyenkor olyan érzéketlennek érzem őt.. hogy sírni tudok, és amiatt is, hogy ilyeneket írt nekem, hogy sarokba szorít és utána majd azért fog basztatni, mert hogy hazudok... és vagdalhatom majd a karomat, hogy elhiggye, hogy őszinte voltam és az igazat mondtam valamivel kapcsolatban. :'( :'(

2013. máj. 25. 13:39
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem vagy letiltva, töröltem magam fészbúúúkról.
2013. máj. 25. 13:40
 9/20 anonim ***** válasza:
igen, hazudhatsz a saját érdeketekben mert a a szerelmes megteszi ezt is.....
2013. máj. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

" a szerelmünkért nem tennéd meg bakker ? :'(

óóó bakker"



válaszom: igazándiból AZ lenne a helyees, ha nem kéne, hazudnom nem,?

2013. máj. 25. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!