Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg így gondolja vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így gondolja vagy csak inkább félt valamitől? Vagy palástolni akar valamit?

Figyelt kérdés

Jelenleg párkapcsolatban élek, de a barátom munkája és a tanulmányaim miatt nem is egy városban lakunk, ritkán találkozunk, veszekedések is vannak, úgy érzem a végét járja a kapcsolatunk.

Tegnap este felmentem egy sráchoz filmet nézni, aki csoporttársam az egyetemen, a film közben egymásnak estünk, vadul csókolózni kezdtünk, de a srác végül leállt.

Azt mondta, ha ez egy kaland lenne, nem érdekelnék a körülmények, az hogy én még kapcsolatban vagyok, de így nem akar belemenni, hogy szerelmes belém.

Ő nagyon tudna engem szeretni, de csak tiszta lappal-ezt mondta.

Csak azért csodálkozom ezen nagyon, mert nem nagyon jellemző ez a férfiakra, sőt.

Abba is belegondoltam, hogy esetleg fél, vagy talán merevedési zavara lehet?? Vagy nem vagyok kívánatos a számára?

Ugyanakkor ez egy nagyon normális hozzáállás, ha nem a fentiekről van szó, ami nagyon tetszik.

Amúgy bennem is furcsa érzések kavarognak tegnap óta, még soha nem csaltam meg senkit eddig.


2013. máj. 25. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Na az ilyenek miatt mint te, lesznek amiatt túlságosan féltékenyek a pasik(mások pasijai)..szép vagy mondhatom, gondolom tudtad, hogy szerelmes beléd, te meg úgy, hogy van barátod, felmentél hozzá, a csókot is hagytad, vagy tekezdeményeztél.

Megcsaltad a párodat + egy ribanc vagy, az lettél.


Na másnak pont olyan csajok miatt, mint te nem lehetnek fiú haverjai.Akik szigorúan csak barátzónások ahogy szokták ezt mondani.


20L egyetemista

2013. máj. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az 1-es válaszolónak üzenem, hogy a dolgok nem mindig csak feketék és fehérek, de majd rájössz idővel, barátságból lehet szerelem, és vágyaknak gyakran nagyon nehéz parancsolni.

A kérdésre válaszolva, az eleve kizárt, hogy nem kíván, hiszen akkor vad csókolózás sem lett, az impotecia még valószínűtlenebb.

Szerelemes beléd, és zavarná hogy te közben kapcsolatban élsz, ilyen egyszerű.

Rengeteg férfi van akit ez abszolút nem zavar, ritka az ilyen normális gondolkodásmód. Ha te is szerelmes vagy belé, akkor vess véget az amúgy sem jól működő kapcsolatnak, és szeressétek egymást "tiszta lappal".

Ha viszont nem, akkor ne szórakozz vele.

Én és férfi vagyok, voltam hasonló helyzetben, egy kapcsolatban élő lányba voltam szerelmes, de az én gyomrom nem vette be, hogy úgy akart velem lenni, hogy a barátja is megvan még, azért elküldtem inkább, mivel nem akart szakítani a másikkal.

2013. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!