Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy 21hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy 21hónapja vagyunk együtt, és közös albiba akar menni egy lánnyal?!

Figyelt kérdés
Már a menyasszonya is voltam,csak egy nagyobb balhé miatt visszavettünk, erre most bejelentette, hogy talált egy csajt, akivel közös albiba akar menni egy olyan csajjal akit max 2éve ismer FÉSZBUKRÓL és néha elszorakozgattak meg falták egymást üzenetben. Szerinte ez töktermészetes dolog, hogy bnője van, de egy másik csajjal költözik össze, hameg mást ajánlok FIÚT akit én ismerek felháborodik hogy nemfog egy idegennel együtt élni.SZERINTETEK?:)))) ő f/21

2013. máj. 23. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
küldd el a g*cibe
2013. máj. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak álkapcsolatnak használ, a lányokat szereti vagy utál, mint a sz*rt.
2013. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Te meg költözz össze 1 pasival, és nézd meg hogy azt is természetesnek gondolja e.
2013. máj. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont.
2013. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Könnyebb ellenkező neművel lakni. Attól, hogy lány, még nem biztos, hogy bejön neki.
2013. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ezt ne fogadd el. és tényleg, jelentsd be, hogy egy fiúval akarsz együtt élni. kíváncsi lennék, mit szól.

mindegy, egy ilyen férfit azonnal el kell hagyni. régebben én is minden hülyeséget eltűrtem, mikor fiatalabb voltam.

pedig nem szabadna.

2013. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de ha férfi vagy hogy lehettél menyASSZONY? Sajnálom de ez nekem nagyon magas. Én menyasszony vagyok. Nincs bajom a melegekkel, de nekem ez nagyon magas :) értem, megkérte a kezed blabla.

19/l

2013. aug. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

előző, szövegértelmezésből megbuktál!

tanulj meg az anyanyelveden olvasni szerintem.

2013. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ő(!a párom a fiú) 21 éves. (én a barátnője aki lány 17.)
2013. aug. 21. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!