Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez megcsalás már? Beszélgettün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalás már? Beszélgettünk itt egy lánnyal erotikus témáról és képeket is küldtünk egymásról. Punciról na meg a farokról. Közben kielégítettük magunkat.

Figyelt kérdés
Van barátnőm :-)
2013. máj. 26. 08:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nem nagyon hiszem megcsalásnak de gondolj bele a barátnőd csinálná egy pasival neked hogy esne... szóval nem erkölcsös
2013. máj. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Legyél rá büksze.. Am részben már igen megcsalás.
2013. máj. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem vagyok rá büszke de jó volt....

Persze hogy nem esne jól nekem sem ha ő csinálná ezt valaki mással. :-(

2013. máj. 26. 08:12
 4/20 anonim ***** válasza:
Ja nem konkrétan megcsalás,de ha már így elgyengülsz akkor élesben sem tudnál nem-et mondani!Dehhát ilyen az erotika:),igaz?
2013. máj. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy meg tudnám állni...

Na de élőben más az ember.

Pl nem egy vadidegennel nem beszélgetnék 3 mondat után arról hogy "milyen bugyi van rajtad?"

Itt a neten meg egész más. Sokkal könnyebb. :-)

2013. máj. 26. 08:20
 6/20 anonim ***** válasza:

És az ilyen kicsapongó szemeteknek mindig van barátnőjük... Komolyan mondom nekem is ezt kéne csinálnom! Tuti 2 hét alatt lenne valakim...

Persze ehhez belülről is meg kéne változnom. Ami azért ha van egy kis lelkiismerete az embernek, elég nehéz...

Így marad az egyedüllét amíg meg nem történik végre már a "csoda"...


És a kérdésedre a válaszom: IGEN, MÁR MEGCSALTAD ŐT!!!


29 F

2013. máj. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

ma 08:22!

Én tehetek arról mert neked nincs barátnőd?

Arról csakis te tehetsz.

Na de fel a fejjel majd lesz neked is.

Lehet éppen az aki küldött nekem képet a puncijáról. :-P

2013. máj. 26. 08:26
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem te tehetsz róla, engem az zavar, hogy van barátnőd, és nem becsülöd őt, más nők társaságát keresed neten, netszexelsz velük, és valószínűleg (ha nem is mostanában) idővel élőben is meg fogod tenni.
2013. máj. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Hát ha zavar akkor zavar.

Nem tudsz mit tenni az élet nem igazságos.

Valakinek több nő is jut valakinek meg egy sem ez utóbbi vagy te :-P

Azért én még nem vagyok egy szemétláda.

:-)

Nem lehet hogy benned van a hiba?

2013. máj. 26. 08:34
 10/20 anonim ***** válasza:
Jó, oké, nem érted mért vagy szemét... ez már a te bajod, de majd egyszer rájössz!
2013. máj. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!