Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egyébként minden rendben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyébként minden rendben, akkor miért van mégis bennem negatív érzés?

Figyelt kérdés
Elvileg minden rendben (már amennyire lehetséges), de mégis, most, hogy lelépett és nem tudunk beszélni egy ideig, egyből rossz kedvem lett és úgy érzem, mintha gond lenne. Pedig pár perce még mosolyogtam, nevetgéltem, amíg beszéltünk.

2013. máj. 26. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebből most azt vettem ki, hogy valaki íránt nagyon ragaszkodsz. Nem jó mástól ennyire függeni.
2013. máj. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is így érzek néha. De aztán rájövök, hogy feleslegesen aggódok, mivel amikor utoljára beszéltünk a barátommal minden rendben volt. Szóval nyugodj meg, mert ha valami baj lenne akkor az úgy is elmondaná, persze csak akkor ha nem valami aljas pasas. :)


20/L

2013. máj. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A gondot te képzeled be. Ha azt mondogatnád, hogy minden rendben, akkor a kedved is jobb lenne.

Amúgy miért nem tudtok beszélni egy ideig?

2013. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!