Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ítéli el mindenki azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítéli el mindenki azt a kombinációt, hogy fiatal lány és idősebb pasi?

Figyelt kérdés

Most mondok pár példát... Kíváncsi vagyok, hogy mi elfogadható már a társadalomnak is... persze szívesen elolvasom a ti tapasztalataitokat és véleményeteket is..

Nos, 13 éves lány és egy 20 éves férfi

16 éves lány és egy 22 éves férfi

18 éves lány és egy 29 éves férfi

20 éves lány és egy 32 éves férfi


2013. máj. 26. 08:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az elsőt ítélem el. A 13 éves még gyerek...
2013. máj. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Azért ítéli el mindenki, kedves kérdező, mert ez nem normális. A lánynak minden bizonnyal apa koplexusa van, a férfinek pedig pedofil hajlamai vannak. Egyébként is egy 13 éves KISLÁNY miért akarna bárkivel is járni? Barbie-val kéne játszania, meg Belvile LEGO-val, közben pedig Disney mesét néznie. Legalábbis én ezeket csináltam 13 évesen. Nem, nem azért mert szellemileg sérült vagyok, hanem mert ez a NORMÁLIS!
2013. máj. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ítélem el sőt mivel én is az idősebbeket szeretem abszolút megértem, hogy egy 16 éves miért nem a saját korosztályában keresi a párját.

Mondjuk a 13 éves lány egy 20 éves férfi az kicsit durva, mert egy 13 éves még csak épphogy átlépte a kislánykort másrészt meg 13 évesen nem hiszem, hogy kapcsolatban kéne lennie akárkivel is.

2013. máj. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Na igen a 13 már nagyon fiatal ehhez, esetleg 14, de inkább 15 éves kor körül lenne ideális elkezdeni járni valakivel, csókolózni. És ha működik, és mindketten elérkezettnek látják a dolgot, csak azután lefeküdni egymással!
2013. máj. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

1. csak ebben a korban gáz, 10 év múlva már nem

2. 3. 4. ha a férfi valamit a lányban, nem húzós, csak esélyes, hogy nem maradnak együtt sokáig - mert pl. a csaj nem élte ki magát, vagy a pasas dobja, hisz "kicsi" még. Esetleg a férfi gyereket szeretne, a csajszi nem (fiatalságából adódóan).

2013. máj. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
egyik esetbe sem gondoltam többre, mint egy év... max. kettő... az már másik kérdés, hogy melyiknél működne ez ennyi évig?
2013. máj. 26. 08:46
 7/14 anonim ***** válasza:
a 13-20 szerintem gáz,a 16-22 ha a lány komoly akkor nem. a tõbbi szerintem nem probléma.
2013. máj. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Aki 20 évesen kikezd egy 13 évessel az megérdemli,hogy a sitten valakinek a rib@nca legyen.

22 éves vagyok 16 évessel elvből nem kezdenék ki,mert még kamasz.

A másik pedig,hogy nem hiszem,hogy 11-12 éves korkülönbségekkel bármilyen közös téma lehet egy férfi és egy nő között szexen kívül,mert túl nagy ahhoz a generációs szakadék.Ha majd annyi idős leszek,szerintem biztos,hogy nem fogok kikezdeni 18-20 évesekkel,mert a szememben kislányok lesznek.

A másik pedig,hogy az ilyen vénségek csak behülyítik ezeket a lányokat,megdugják és otthagyják,utána pedig az összes itt sír,hogy minden férfi szemét,miközben a hiba bennük van,mert bedőltek egy kanos vén f@sznak és hagyták,hogy kihasználják őket.

2013. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem el,mert ilyen kapcsolatban vagyok.Nyugodtan pontozzatok le. 17 éves lány vagyok a barátom 25 éves több mint 1 éve vagyunk együtt és szeretjük egymást,eszembe sem jutna,hogy csak kihasznál,mivel foglalkozik velem és képes órákat is lelkizni velem ha szükségem van rá.Mindig mellettem állt a legrosszabb pillanataimban pl: amikor kórházba kerültem...másnap megtudtam,hogy meghalt a dédipapám.Végig ott volt mellettem. :) Szerintem ha van bizalom szerelem és nagyon nagyon sok elfogadás és megértés akkor működhet.Ja és szerintem is sok a 13 éves lány egy 20 éves sráccal.A többit nem szólnám meg. :)
2013. máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%

"A másik pedig,hogy az ilyen vénségek csak behülyítik ezeket a lányokat,megdugják és otthagyják,utána pedig az összes itt sír,hogy minden férfi szemét,miközben a hiba bennük van,mert bedőltek egy kanos vén f@sznak és hagyták,hogy kihasználják őket."


28-30 éves férfi neked vénség? Te is leszel annyi nemsokára! ne ítélkezz más emberek felett nulla információval, mert könnyen mondhatsz olyat, ami nem igaz!

Simán működhetnek ezek a kapcsolatok. (A 13-20 persze kemény.)

2013. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!