Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért vannak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért vannak, akik a jelenlegi gazdasági helyzetben, pénztelenségben még közös életet, családot, gyerekeket terveznek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 10:49
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
53%

Nem függ össze a kettő.. Nem mindenki annyira tudatos, hogy anyagi helyzete alapján döntsön a szaporodásról. Tapasztalataim szerint elsősorban minél alacsonyabb végzettségű minél iskolázatlanabb valaki annál jobban igaz ez.. Teljesen más a társadalmi rétegek felfogása a kérdésről. Egy diplomás akkor sem fog gyermeket vállalni jó ideig ha nagyon jól keres mert annyira tudatos annyire tervezi szervezi a dolgokat. Egy szakmunkást pedig még sokszor az sem akadályoz, hogy épp nincs munkája. Sőt.. sokan pont a munkanélküliség elől menekülnek bele a gyesbe..

A kisebbséget pedig nem is kell példának felhozni, hogy ez náluk mennyire nem keresetfüggő..

2013. máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Végső soron úgy gondolom. Inkább éljek teljes és boldog életet gyerekkel családdal és mindennel szerény körülmények közt mint egyedül egy pénzkupacon..
2013. máj. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
89%
Tanuló bérlet 3500 ft nekik, mivel nem járnak messzire. Plusz pár könyv, stb, amit meg tudnak venni.
2013. máj. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Biztos igazad van ananász csak az a baj,hogy amiket leírtál jövedelmeket abból ez sehogy nem fog kijönni.
2013. máj. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Pain for Pleasure ***** válasza:
Sajnos az a probléma, hogy akinek lenne miből családot alapítani, az nem vágyik rá vagy nincs ideje, aki meg szegény, hiába akar, ha nincs miből fenn tartani. Bár ahogy már említették előttem, van, akit nem érdekel, hogy nem tud olyan körülményeket teremteni, ami szükséges lenne egy gyerek felneveléséhez.
2013. máj. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

"csak az a baj,hogy amiket leírtál jövedelmeket abból ez sehogy nem fog kijönni"

pedig már kijött :D ez konkrétan a pasim családja. Anyukája dolgozik, nem keres túl sokat, apukája nyugdíjas. Bátyja végzett az eltén, külön él és dolgozik. Nővére mérnöknek tanul. Barátom meg programozónak.

Valójában fogalmam sincs, hogy oldják meg, de az ő dolguk, én az ő pénzügyeikben nem fogok turkálni, én csak annyit látok hogy a lehetőségekhez képest nagyon jól kijönnek a pénzükből, és pont pár napja mondta a barátom hogy milyen jó szüleik vannak, nem milliomosok és mégis mindent megadnak a gyerekeiknek.

2013. máj. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
46%
Na hát ha fogalmad sincs akkor nem kéne hülyeségeket írogatni.
2013. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Miért is hülyeség? Én csak azt írtam, hogy meg tudták/tudják tenni. És ez igaz is. Nem tudom mi ezen a hülyeség.
2013. máj. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
46%
Az kedves értetlen ananász,hogy nem annyi keresetből csinálták amit leírtál mivel fingod sincs róla mennyi pénzük volt azon kívül mondjuk félre téve vagy kitől kaptak még pluszban segítséget.Na szevasz.
2013. máj. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Félretéve nem hiszem hogy túl sok, egyik szülő se keresett soha olyan hű de sokat.

Ismerem őket, és tudom róluk hogy nem fogadnának el mástól pénzt.

Másegyéb, amiért belém lehet kötni? :D

2013. máj. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!