Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért vannak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért vannak, akik a jelenlegi gazdasági helyzetben, pénztelenségben még közös életet, családot, gyerekeket terveznek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 10:49
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

#10.

#14. én is államira bejutottam a pontjaimmal, mégis nagyon sok volt a tanévkezdés

aki mondta, hogy ezen a mérnöki szakon mennyi is lesz ez, az már ötödéves, és nekik 80 000 Ft volt. Nekünk saccolva szintén ennyi volt úgy, hogy volt amit nem kellett megvenni (~20 000). De ezt azért, mert volt mérnök a családban.

Ja és ne higyjétek azt, hogy ez a legjobban szponzorált meg BMEs szak, mert nagyon nem. Az igaz, hogy Budapest.

Mi is igyekeztünk, volt amit olcsón vettem vidéken 250Ftért A2-es rajzmappát például. És ehhez jön a többi havonta lévő kiadás.


Bulizni nem járok, inni se iszok. Otthonról viszek szendvicset.

A szüleim: nyugdíjas, meg tanító. Szóval minket se vet fel a pénz. Viszont ha baj lenne, a kiesett összeg oda vinne minket, hogy vagy eszünk és a többi vagy a lakóhely fenntartása.

2013. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
46%

#9:Azért azt se mondjuk,hogy minimálbérből fent lehet tartani egy gyereket.A magyar átlag fizetés lószarra se elég.Ha 2 ember együtt keres 150 ezret maximum,akkor elég nehéz a számlák és a rezsi mellett etetni magukat és még ruháztatni,iskolába járatni a gyereket.Magyarországon ingyenes az oktatás,csak éppen a tankönyvek nem azok.

Az egy dolog,hogy az ismerőseid felneveltek 4 gyereket,de 10 éve még nem ilyen volt a helyzet.

A kérdés nem értelmetlen,csak te nem vagy tisztában dolgokkal.Ha pedig nem látsz bele mások anyagi állapotába,akkor ne példálózz velük!

Hogy magamból induljak ki.Én nem tudnék gyereket vállalni.Havonta 50-60 ezret adok haza,hogy anyámék kijöjjenek,mellette még spórolok,hogy elmehessek egyetemre,de nem ebben a koszfészek országban,mert itt ha diákmunkát is vállalnék egyetem mellett,akkor sem tudnám fent tartani magam.A felsőoktatás ingyenes és nincs tandíja kormány szerint,helyette van költségtérítés(mert ez a fogyatékos politikusok szerint nem tandíj) és röghöz kötés.Én 1-2 éve meg se próbáltam pont ezek miatt bekerülni az egyetemre.

2013. máj. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!